فیلم «عطرآخر اردیبشهت » ساخته بهاره رهنما در راه جشنواره بین المللی فیلم ایتالیا


به گزارش خبرگزاری برنا؛ «عطر آخر اردیبهشت» که آن را می توان به عنوان اولین فیلم بلند بهاره رهنما نامید با این روزها به جشنواره های بین اللمللی راه یافته است و حالا در راه پنجمین جشنواره فیلم های بلند ایتالیا Amicorti film festival قرار گرفته است.

انتهای پیام/

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

فیلم «عطرآخر اردیبشهت » ساخته بهاره رهنما در راه جشنواره بین المللی فیلم ایتالیا

بازیگران این فیلم بلند بهاره رهنما، نیوشا ضیغمی، افسانه چهره آزاد، فریبا نادری، بهناز یادگاری، و نیما رییسی هستند. نیز  از هنرجویان بهاره رهنما هستند که در این فیلم بازی کرده اند.


|

جشنواره «Amicorti film festival» که بیشتر درحوزه حقوق بشر و حقوق زنان تمرکز دارد پس از انتخاب آثار منتخب در بخش های مختلف با نظر هیئت داوران جوایزی را به نامزدهای انتخابی اعطاء خواهد کرد.

منبع

در «عطر آخر اردیبهشت» که تهیه کنندگی آن را بهاره رهنما و مجید بابایی برعهده دارند مرضیه اکبرنژاد، غزاله عبداللهی، فرشاد خدامی،محسن مالجو، بهمن عابدینی، زهرا محمد زاده، پارمیس جلالی، تینا ترابی، رها محمودی فرد، ایلیا عسگری از بازیگران جوانی هستند که معرفی شدند.  از دیگر عوامل این فیلم می توان به شادمهر راستین مشاور فیلنامه،شیما جبراییلی مجری طرح، احمد اردلان صدابرداری و نیما حسن دوست تدوین فیلم، حسین خدارتی عکاس پروژه و جعفر پاکزاد مشاور رسانه ای اشاره کرد.همچنین مهرداد نصرتی موسیقی فیلم را انجام داد و طراح صحنه و لباس آن برعهده سروناز شریفی است. عطر آخر اردیبهشت درباره مهاجرت زن ۴۰ ساله ای که قبل از سفر دورهمی دوستانه ای را برپا می کند اما در این دیدار دوستانه رازهای عجیبی برملا خواهد شد.

بخوانید:  آشوبگران و فتنه گران بایستی هزینه های وارد شده به کشور را بپردازند/ دشمن را مایوس می کنیم

این جشنواره از تاریخ ۲۰ تا ۲۵ ماه جون در شهر peveragno برگزار می شود میزبان فیلم داستانی ، مستند کوتاه و بلند است که با نظر هیئت داوران جوایزی را به نامزدهای انتخابی اعطاء خواهدکرد .


آیا این خبر مفید بود؟