قدردانی استاندار خراسان رضوی از حماسه حضور مردم استان در بدرقه شهدای خدمت

 یعقوبعلی نظری
 استاندار خراسان رضویمنبع

تحیت خدا بر شما که چشم دشمن خیره سر نظام را کور کردید و با حضور خویش لرزه بر اندام آنان مستولی نمودید.

ما خدمتگزاران شما نه تنها از داغ از دست دادن سیدالشهدای خدمت، شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و یاران باوفای ایشان دلسرد نشده‌ بلکه به واسطه حضور وفادارانه و پرشور شما دلگرم‌تر از همیشه در عرصه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و توسعه و آبادانی ایران اسلامی استوارتر و کوشاتر از قبل خواهیم بود و از امام هشتم علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیة والثنا می‌خواهیم که این مردم قدرشناس و رهبر شایسته آنان را در کنف لطف و رحمت و عنایات خویش قرار دهد، باشد که سعادت دنیا و آخرت نصیب همه ما گردد.

به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان رضوی، متن پیام یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی به شرح زیر است:
 
مردم ولایتمدار و قدرشناس استان خراسان رضوی، شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و شهدای خدمت که بر پای بوسی حضرت رضا (ع) و دستبوسی محرومان افتخار می‌کردند، امروز بر فراز قلوب و دستان شما تا بهشت ابدی بدرقه شدند. 

آفرین بر شما مردم ولایتمدار و غیور که پاسخ خدمات و تلاش‌های بی‌وقفه آن شهید جمهور و همراهشان را با قلوب مملو از عشق و محبت خویش دادید. رحمت خدا بر شما مردم خراسان که با بصیرت خویش قدردان خادمین صدیق خود هستید.

سلام خدا بر شما که نظام و کشور را با حضور خویش بیمه کردید و درود بر شما که به تاسی از امام خویش، سرو قامت و مستحکم در برابر همه توطئه‌های خارجی و داخلی همچون سد محکمی ایستاده و دل امام زمان ( عج) و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) را شاد کردید.

بخوانید:  قلع و قمع ۱۴بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان قزوین