قدمگاه نمادین ورود امام‌(ره) در قزوین گلباران می شود

وی افزود: این برنامه با حضور مردم و مسئولان در گلزارهای شهدای سراسر استان قزوین، ساعت 15:30 در روز پنج‌شنبه، سیزدهم بهمن ماه برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: در این مراسم، ضمن غبارروبی مزار شهیدان، با اهدای شاخه‌های گل، یاد و خاطره‌ شهدای انقلاب اسلامی گرامی داشته می‌شود.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع
آیا این خبر مفید بود؟

در مراسم میهمانی لاله‌ها، پیام مقام معظم رهبری توسط مدیرکل بنیاد استان قزوین و روسای شهرستان‌های بنیاد استان قرائت می‌شود.

انتهای پیام 

وی خاطرنشان کرد: استان قزوین با تقدیم 50 شهید در روزهای اوج انقلاب اسلامی نقش تاثیرگذاری در پیروزی انقلاب داشته است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: این مراسم فردا، روز چهارشنبه، دوازدهم بهمن ماه همزمان با آغاز دهه‌فجر از ساعت 10 صبح در گلزار شهدای قزوین اجرا خواهد شد.

وی افزود: این برنامه که با هدف بزرگداشت یاد و خاطره‌ امام خمینی(ره) و یادآوری سالروز ورود امام راحل به ایران که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 1357 گردیده، همه ساله به صورت نمادین در گلزارهای شهدای سراسر کشور برگزار می‌شود.

اسمعیلی ادامه داد: همچنین در این برنامه نیروهای نظامی و انتظامی قزوین با حضور در گلزار شهدا به اجرای مارش نظامی و آهنگ‌های انقلابی خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه تجدید بیعت با امام(ره) و آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی از اهداف ویژه این برنامه است، افزود: در این مراسم، برنامه‌هایی مانند اجرای مارش نظامی و گلباران تصویر ورود امام راحل برگزار می‌شود.

بخوانید:  روش‌های شناسایی جعل در اسناد حقوقی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین  گفت: مراسم میهمانی لاله‌ها با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای شهر قزوین برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قروین؛ سمیه اسمعیلی در این باره اظهار کرد: همزمان با آغاز دهه‌فجر مراسم استقبال و گلباران قدمگاه نمادین ورود امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

مردم استان قزوین به میهمانی لاله‌ها می‌روند

اسمعیلی گفت: این برنامه با حضور جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، نیروهای مسلح و مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی مختلف استان قزوین برپا خواهد شد.