قطع برق ۲۳۹ مشترک پر مصرف اداری خوزستان


قطع برق ۲۳۹ مشترک پر مصرف اداری خوزستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: برق ۲۳۹ مشترک پر مصرف اداری استان در راستای کنترل مصرف برق اداره ها و سازمان‌های عمومی قطع شد.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، علی خدری با اشاره به مصوبه هیات وزیران مبنی بر لزوم رعایت الگوی مصرف، اظهار کرد: طبق این مصوبه  اداره ها، بانکها و سازمانهای عمومی باید مصرف خود را به میزان ۳۰ درصد در ساعت های اداری نسبت به دوره مشابه سال قبل و ۶۰ درصد مصرف جاری در ساعت های غیر اداری کاهش دهند.

او گفت: با توجه به عدم رعایت این مصوبه و بی توجهی به ابلاغیههای استانداری، برق ۲۳۹ مشترک پر مصرف شامل اداره های دولتی، بانک ها، نهادهای عمومی و شرکت های دولتی و غیردولتی از شهرستان های مختلف استان، توسط مرکز پایش ستاد شرکت توزیع برق خوزستان قطع شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان افزود: عدم‌ توجه به اخطارها و در نظر نگرفتن مصوبه هیات وزیران در راستای کاهش مصرف برق، دلیل قطعی برق این اداره ها در شهرهای مختلف خوزستان است.

خدری در پایان تاکید کرد: لازم است هم استانی ها با ادامه همکاری خوبی که تا کنون با صنعت برق داشته‌اند، با خاموش کردن حتی یک‌ چراغ اضافه و عدم‌ استفاده از وسایل پر مصرف برقی در ساعت های اوج بار(۱۱ الی ۱۸) و(۲۰ الی ۲۳) در تامین برق پایدار همه مشترکان ما را یاری کنند./انتهای پیام

 

منبع