قهرمانان ورزشی استان قزوین امسال تجلیل می شوند


به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان با روسا و نایب رئیسان هیئت های ورزشی، مدیران ورزش شهرستانها و معاونان اداره کل ورزش و جوانان عصر دوشنبه در سالن باغستان برگزار شد.

محسن جواهری معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین در این نشست گفت: مدالهای رنگارنگی که رشته های مختلف کسب کردند با تلاش روسا و نواب هیئتها و ورزشکاران است و امسال بعد از سه سال تعطیلی ناشی از کرونا مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی برگزار خواهد شد.

photo_2022-12-26_19-00-19

وی بیان کرد: از قهرمانان ورزشی سالهای ۹۸ و ۹۹ و ۴۰۰ با کمک شهرداری تجلیل خواهیم کرد.

جواهری تصریح کرد: المپیاد استعداد برتر ورزشی برگزار شد و مقامهای بیشتری کسب کردیم و ۱۰ هئت ورزشی نتوانستند نفرات برتر را به المپیاد معرفی کنند و امسال باید یک برنامه برای مسابقات آسیایی سال آینده داشته باشیم و نفرات برگزیده که می توانند انتخاب شوند مورد حمایت قرار گیرند.

معاون ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان قزوین اظهارداشت: پایگاه قهرمانی امسال مورد استفاده بیشتری قرار می گیرد تا کیفیت فعالیتهای ورزشی هم ارتقا یابد. 

وی گفت: تعداد ورزشکاران بیمه شده از ۴۶ هزار نفر در سال های گذشته به ۶۹ هزار و ۴۰۳ نفر در سال جاری رسیده اما ظرفیت افزایش حدود دو برابری آن را داریم.

جواهری اضافه کرد: ارزیابی هیئت های ورزشی، تجلیل از باشگاههای برتر، درجه بندی و نرخ گذاری سالن های ورزشی با همکاری هیئت ها از کارهای مهمی است که انجام خواهیم داد تا قیمت پایه خوبی را تعیین کنیم.

photo_2022-12-26_19-00-52

وی بیان کرد: سال آینده برای همه رشته های ورزشی برنامه هایی تدارک دیده شده و گزارش آماری و عملکرد هیئتها برای ما اهمیت دارد و لازم است افراد مدال آور را معرفی کنید و گزارش هایی به وزارتخانه داده شود.

این مسئول اظهارداشت: میزبانی مسابقات لیگ و قهرمانی کشور مهم است و با برنامه ریزی قبلی بایستی برای رزرو اقامتگاه و تدارک مقدمات اقدام شود.

ندا پاکدامن معاون توسعه امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین نیز در این نشست اظهارداشت: الگوی ابلاغ شده به منظور سنجش برنامه ها باید عملیاتی شود و در این راستا بازدیدهای  شهرستانی و مسابقات درون استانی و لیگ استانی جدی گرفته شود.

وی بیان کرد: ظرفیت خوبی در بخش بانوان داریم و لازم است در بازی های آسیایی حضور پررنگی داشته باشیم و ضمن بازدیدهای مستمر و اولویت بندی در اردوها سرکشی لازم نیز صورت گیرد.

photo_2022-12-26_20-54-39

پاکدامن تصریح کرد: در استعدادیابی ورزشی در فصل تابستان با استقبال زیادی مواجه خواهیم شد و در این راستا حتما به برنامه ریزی نیاز داریم تا شناسایی افراد مستعد بخوبی صورت گیرد.

وی اظهارداشت: در ارزیابی هیئت ها مسائل مهمی چون اولویت دادن به در ورزش قهرمانی و همگانی مورد توجه است و در این دوره سه هیئت برتر بانوان نیز تجلیل خواهد شد.

معاون ورزش بانوان استان قزوین یادآورشد: توجه به حفظ و مراقبت از ورزشکاران جوان و نوجوان، کنترل فضای مجازی و حمایت از مدال آوران بایستی مورد توجه روسای هیئت ها قرار گیرد.

وی گفت: برای آگاهی بخشی ورزشکاران آماده برگزاری دوره های آموزشی هستیم.

در ادامه علی لطفی مدیر بازرسی در خصوص اهمیت نظارت برعملکرد روسای هیئت ها و توجه به کیفیت فعالیت ها نکاتی را متذکر شد.

photo_2022-12-26_20-55-07

محسن کریمی معاون توسعه منابع اداره ورزش و جوانان استان قزوین هم در این نشست اظهارداشت: در راستای حمایت از ورزشکاران باید با جدیت بیشتری رفتار کنیم و نگذاریم مخالفان نظام به بدنه ورزش آسیب بزنند.

وی در خصوص تامین اعتبار لازم برای تکمیل طرح های نیمه تمام، وسایل ورزشی هیئت ها ونگهداری از اماکن ورزشی هم مطالبی بیان کرد..

photo_2022-12-26_20-54-57

در ادامه روسای هیئت های ورزشی ضمن گزارشی از فعالیت های مهم انجام شده در خصوص مشکلات و دغدغه های خود مطالبی بیان کردند.


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع