قوانین فعلی مجلس «تولید محور» نیستند

این نامزد مجلس دوره دوازدهم بیان کرد: معتقدم اگر تولید و صنعت به پویایی برسند مطمئنا حجم عظیمی از اتفاقات خوب برای کشور رقم می‌خورد؛ مگر مشکلات جمعیتی و اشتغال نداریم؟ پس باید از تولید و صنعت حمایت کرد تا مشکل ازدواج و اشتغال جوانان و معیشت مردم حل شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مرتضی محمودی نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک گفت: قوانین فعلی مجلس «تولید محور» نیستند و باید در این زمینه به دنبال تغییر نگاه و رویکردها باشیم.

انتهای پیاممنبع

فرزندآوری وظیفه مجلس نیست 

محمودی یادآورشد: برنامه پنج ساله هفتم توسعه سبب نارضایتی شدید در بخش صنعت، کشاورزی و قشر کارگری شده که نیازمند اصلاح است. یکی از موارد این قوانین، افزایش سن بازنشستگی در قشر کارگری است که نارضایتی و هزاران مشکل دیگر را برای عرصه صنعت ایجاد کرده و سبب فرسوده شدن نیروی کار در صنعت، چالش‌ ورود نیروی کار جدید به عرصه صنعت شده و جوانان تمایل ندارند وارد عرصه فعالیت در این بخش شوند.

وی اختلاف جریان‌ها و احزاب را یکی از بزرگترین آفت‌های پیش روی کشور دانست و افزود: متاسفانه این موضوع سبب شده احزاب به جای اینکه به دنبال پیگیری مسائل مردم باشند به دنبال منافع گروه خود هستند و بر این اساس تلاش خواهم کرد تا به صورت مستقل برای رفع مشکلات صنعت و کارگران اقدام شود.

مرتضی محمودی اظهارداشت: وام دار هیچ حزب و جریان سیاسی نیستم و به صورت مستقل و با صدای نو برای کمک به صنعت و تولید کشور وارد کارزار انتخابات مجلس شده‌ام.

بخوانید:  حضور خانوادگی آزیتا حاجیان و دخترانش در یک نمایشگاه هنری+ عکس

دکتر محمودی گفت: نماینده‌ به جای اینکه به دنبال وعده فرزندآوری باشد و عمر مجلس را تلف کند باید به فکر حل مشکل صنعت باشد چراکه مردم فرزند دوست هستند و اگر مشکل اشتغال و معیشت آنان حل شود قطعا نسبت به فرزندآوری هم اقدام خواهند کرد. 

این فعال اقتصادی با بیان اینکه در مجلس نباید فقط به دنبال وضع قوانین جدید باشیم، ادامه داد: از جمله اهداف و برنامه‌های اینجانب برای ورود به مجلس، اصلاحات اساسی در قوانین، ادغام یک سری قوانین و حتی حذف برخی از قوانین است، این در حالی است که برخی از نامزدها شعار وضع و تصویب قوانین جدید را سر می‌دهند.