قیمت تلویزیون حداقل 5 درصد کاهش می یابد/ جلب رضایت مشتریان کالای ایرانی

وی اضافه کرد: در این راستا ضمن تفاهم با  شرکت های داخلی تولیدکننده تلویزیون های ال سی دی وال ای دی مقرر شده قیمت این محصولات تا ۵ درصد کاهش یابد و در مدت محدودی در قالب جشنوار ها مردم بتوانند این کالا را ارزانتر تهیه کرده و بازیها را با کیفیت بالاتری مشاهده کنند.

وی بیان کرد: در کنار رشد کمی تولید قطعات در لوازم خانگی با جدیت ورود کردیم و با حمایت مجلس و تامین مواد از سوی صنایع پتروشیمی توانستیم به رشد کمی و کیفی برسیم.

برادران اظهارداشت: در کنار رشد صنعتی 5.1 درصدی در سه ماهه امسال شاهد افزایش اشتغال ، تولید و صادرات هم بودیم و امسال مهمترین راهبرد ما افزایش رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان از کالای ایرانی است.

انتهای پیام

به گزارش خبرنگاراقتصادی برنا از قزوین؛ محمدمهدی برادران روز چهارشنبه در مراسم افتتاح خط تولید ماکرو ویو در شرکت گلدایران در شهرک صنعتی کاسپین قزوین، اظهار داشت: صنعت لوازم خانگی در کشور اهمیت وجایگاه خاصی دارد و با تشدید تحریم ها و خروج برخی برندهای خارجی از کشور تصور می شد در این زمینه با چالش مواجه شویم اما با حمایت از واحدهای داخلی توانستیم این کمبود و چالش را برطرف کنیم.

image_2022_10_19-22_33_18_493_yVP

 

برادران اظهارداشت: یکی دیگر از دغدغه های ما موضوع قیمت لوازم خانگی بود که نارضایتی مشتریان را در پی داشت که توانستیم به ثبات قیمت برسیم و با همکاری تولیدکنندگان و توزیع کنندگان امسال قیمت لوازم تصویری حدود ۱۵ درصد و سایر لوازم خانگی حدود 10 درصد افزایش قیمت داشت.

بخوانید:  نیروهای بومی سود خدمات شناوری را یک درصد افزایش می دهند

3333

وی گفت: با انجمن لوازم خانگی توافق کردیم تا مدیریت ساماندهی کالای قاچاق را بر عهده بگیرند و با رفع نواقص موجود در بازار به اشتغال این بخش نیز کمک کنند.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف


منبع

image_2022_10_19-22_33_51_309_yvR

image_2022_10_19-22_37_11_13_xMx

تولید 17.5 میلیون دستگاه لوازم خانگی در کشور

این مسئول گفت: در راستای کاهش قیمت تمام شده، تعرفه واردات قطعات و مواد اولیه از چهاردرصد به یک درصد کاهش یافت تا بازار رقابتی تر شود.

برادران تصریح کرد: خوشبختانه در تولید لوازم خانگی توانستیم به میزان 17 میلیون و 500 هزار دستگاه دست یابیم  و امسال هدف گذاری ما با یک میلیون دستگاه افزایش تعداد 18 میلیون و500 هزار دستگاه پیش بینی شده است.


آیا این خبر مفید بود؟

برادران تصریح کرد: به متولیان شرکت های خارجی که ایران را ترک کردند اعلام می کنیم که سیاست جدی ما تقویت فرآیند داخلی سازی است و از شرکت های داخلی از جمله گلدایران درخواست می کنیم به کیفیت محصولات تولیدی توجه جدی کنند و قیمت را تنظیم کنند و در بخش مایکرو ویو هم 30 درصد بازار را بر عهده بگیرند تا وابستگی به خارج نداشته باشیم.

همراهی با تماشاگران جام جهانی فوتبال/ قیمت تلویزیون 5 درصد ارزان می شود

معاون وزیر صمت بیان کرد: خوشبختانه در صادرات نیز شاهد رشد خوبی بودیم و در نیمهاول امسال صادرات صنایع حدود 18 درصد و لوازم خانگی کوچک نیز ۳۴ درصد افزایش داشت.

معاون وزیر صمت بیان کرد: یکی از محصولاتی که نیاز بازار بود و کمبود داشتیم کالای مایکرو ویو بود که در این زمینه شاهد قاچاق کالا هستیم که با تولید آن توانسته این وضعیت را مدیریت و ساماندهی کنیم.

بخوانید:  رونمایی از کتاب متفاوت «قصه ننه علی» در یادمان شلمچه

وی یادآورشد: برای جلب رضایت مشتری بایستی عواملی چون تعویض کالا، ضمانت و خدمات پس از فروش هم باید مورد توجه تولید کنندگان قرار گیرد تا پایداری تولید رقم بخورد.

معاون صنایع عمومی وزارت صمت با اشاره به فرارسیدن جام جهانی فوتبال و استقبال مردم از تماشای رقابتها از طریق تلویزیون هم گفت: در این ایام حدود یک ماه میلیونها نفر بیننده مسابقات جهانی فوتبال از طریق تلویزیون خواهند بود که با کمک تولیدکنندگان مصمم هستیم در این شادی و نشاط سهیم شویم.