قیمت هر متر پارچه مبلی و هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره

پس دقت داشته باشید که زمان تعویض پارچه مبل خود حتما مقداری اضافه‌تر از پارچه تهیه کنید تا در مواقع ضروری دچار مشکل نشوید. 

از 3.000.000 تا 7.000.000

اختلاف قیمت تعمیرات مبل بین کارگاه‌های تعمیر مبل و تعمیرکاران مبل بسیار متفاوت است. فارق از هزینه هر متر پارچه مبلی، دستمزد رویه کوبی متفاوت است. این دستمزد در استفاده از جنس‌هایی مثل فوم مبل است که بعضی‌ها از فوم‌های بی‌کیفیت یا باکیفیت استفاده می‌کنند، بعضی‌ها هم از خورده پارچه به جای فوم!. بهتر از برای مشاهده قیمت دقیق تعویض پارچه مبل از سایت‌های معتبر مثل استاده (www.ostadeh.com)  استعلام بگیرید.

از 3.800.000 تا 6.000.000

شاید این سوال برای شما پیش بیاید و یا در شرایطی باشید که فقط بخواهید به تعویض یکی از روکش‌های مبل خود بپردازید که در این زمان باید بگوییم این کار زمانی امکان پذیر است که از پارچه مبل شما هنوز در بازار موجود باشد و یا خودتان از آن پارچه در اختیار داشته باشید. 

هزینه‌های رویه کوبی مبل راحتی 

تعویض پارچه مبل 7 نفره

از 4.000.000 تا 7.000.000

حتما بخوانید: برای مشاهده روز قیمت و هزینه‌های رویه کوبی مبل راحتی روی لینک کلیک کنید.

نوع مبل شما نیز مهم است. به صورت کلی هرچه مبل شما ساده‌تر باشد دستمزد کمتری دریافت خواهد شد به همین دلیل است که هزینه تعویض پارچه مبلی 7 نفره کمتر از مبل 7 نفره سلطنتی است. 

خدمت

مورد بعدی که در قیمت گذاری مهم است؛ میزان تخصص تعمیرکار است. خیلی طبیعی است که تعمیرکاران باتجربه به دلیل مهارتی که در این زمینه پس از سال‌ها کار کردن به‌دست آورده‌اند هزینه بیشتری را برای تعویض پارچه مبلی دریافت کنند. 

مبل استیل 9 نفره

از 4.000.000 تا 7.000.000

هزینه تعویض پارچه مبل سلطنتی

مبل کلاسیک

مبل استیل 7 نفره

رویه کوبی برخی از مبل‌های راحتی به صرفه نیست! به این خاطر که چهارچوب مبل(چوب مبل و فرسوده نبودن آنها) فرسوده شده و هرچقدر که تقویت کلاف به درستی انجام شود اما فایده‌ای ندارد. به همین دلیل خرید مبل جدید به صرفه‌تر است. پس برای تشخیص این مهم از یک متخصص بهره بگیرید. 

هزینه تعویض پارچه مبل 7 نفره

حدود قیمت به تومان

هزینه تعویض پارچه مبل راحتی

قیمت هر متر پارچه مبلی چقدر است؟ 

خدمت

گاهی مبل‌های منزل شما تنها نیاز به تعویض پارچه مبل دارد و در این زمان انتخاب پارچه مبلی و پیدا کردن یک تعمیرکار مبل حرفه‌ای تنها دغدغه ما می‌باشد. چرا باید از یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تعویض پارچه مبل استفاده کرد؟ در نظر بگیرید زمانی که از مبل‌های خود استفاده می‌کنید چروک شدن پارچه و یا پارگی آن و در بعضی از مواقع رنگ رفتگی و گوله گوله شدن پارچه چقدر آزار دهنده است. گاهی نیز دوخت بد پارچه مبلی ما را وادار به تعویض آن می‌کند. 

هزینه تعویض پارچه مبل 

Screenshot_20220720-121505_Docs

از 4.000.000 تا 7.000.000

حالا موارد مهمی که تعیین قیمت تعویض پارچه مبلی دخیل است را برای شما نام می‌بریم: 

مبل راحتی 7 نفره

از 3.000.000 تا 5.000.000

مبل راحتی 9 نفره

نکته مهمی که در پرداخت هزینه نهایی تعویض پارچه مبلی باید در نظر داشته باشید این است که نباید با قیمتی که در ابتدای کار با تعمیرکار به توافق رسیده‌اید تفاوتی وجود دشته باشد. 

قبل از خرید مبلی جدید این محتوا را بخوانید تا با مهترین خدمات تعمیر مبل یعنی تعویض پارچه مبل و رویه کوبی مبل راحتی آشنا شوید. ضمنا بررسی قیمت هر متر پارچه مبلی و هزینه نهایی تعویض پارچه مبل 7 نفره نیز در ادامه این مطلب در دسترس می‌باشد. 

قیمت تعویض پارچه مبلی 

از 4.000.000 تا 7.000.000

تعویض پارچه مبل راحتی

مبل سلطنتی 7 نفره

 

قیمت هر متر پارچه مبلی که شما انتخاب خواهید کرد. هرچه پارچه مبلی شما گران قیمت‌تر باشد دستمزد تعمیرکار بیشتر خواهد بود. پارچه مبلی‌های ابریشمی و وارداتی باکیفیت هزینه بیشتری دارند. 

باید بگوییم نیار به رویه کوبی مبل راحتی فقط با تعویض پارچه مبلی رفع نخواهد شد؛ در اینجا مورد مهمتری مطرح می‌شود که تقویت کلاف را نیز در خود می‌گنجاند. علاوه بر موارد گفته شده در زمان تعویض پارچه مبلی، در رویه کوبی به تقویت کلاف مبل‌های راحتی نیز می‌پردازند. 

از 6.000.000 تا 8.000.000

مبل سلطنتی 9 نفره

همانطور که خودتان هم حدس می‌زنید قیمت هر متر پارچه مبلی به جنس آن بستگی دارد. اصولا پارچه‌های وارداتی از قیمت بالاتری برخوردار هستند. ناگفته نماند که برخی از پارچه‌های مبلی داخلی نیز از کیفیت بسیار بالا و از زیبایی بسیار زیادی برخوردار می‌باشند که هزینه نسبتا بیشتری هم دارند. این پارچه‌ها نیز به جهت داشتن زیبایی و کیفیت بالا به کشورهای دیگر نیز صادر می‌شوند. 

خدمت

از 4.000.000 تا 8.000.000

محتوای این مطلب تبلیغاتی است و توسط سفارش‌دهنده، تهیه و تنظیم شده استمنبع

هزینه تعویض پارچه مبل 7 نفره را مقیاس قیمت از تعمیرگاه‌های مبل کنید. از تعمیرکار مبل خود بخواهید که ریز هزینه تعویض پارچه مبل 7 نفره را به صورت مکتوب به شما بدهد. و حتما از جنس و نوع فوم استفاده شده هم ذکر شود.

خدمت

حدود قیمت به تومان

Screenshot_20220720-121445_Docs

احتمالا فرورفتگی در مبل، آسیب در پارچه مبل راحتی و یا صدا دادن مبل راحتی از شرایطی است که شما را مجبور به رویه کوبی مبل خواهد کرد. این شرایط بر اثر آسیب‌هایی است که در طول زمان برای مبل‌های راحتی شما ایجاد شده است که می‌توان به بالا و پایین پردین کودکان بر روی مبل‌های راحتی، استفاده طولانی مدت و فرسوده شدن آنها، خرید مبل راحتی ارزان، پارگی و شستشوی نامناسب پارچه مبل و ایجاد ظاهری زننده اشاره کرد. 

حدود قیمت به تومان

از 5.000.000 تا 7.000.000

بخوانید:  پورعلی گنجی از پرسپولیسی ها دلجویی کرد!

هزینه تعویض پارچه مبل سلطنتی

رویه کوبی مبل راحتی یکی از رایج‌ترین خدمات در تعمیر مبل می‌باشد که دلیل آن بسیار واضح است؛ کارکر بیشتر مبل‌های راحتی در هر منزلی! 

از آنجایی که تصمیم به رویه کوبی مبل راحتی دارید پس خواندن ادامه این مطلب را به شما پیشنهاد خواهیم کرد. 

یکی از مهمترین مواردی که پس از تصمیم گیری برای تعویض پارچه مبلی به ذهن ما می‌رسد قیمت آن است. باید بگوییم تعیین دقیق هزینه تعوض پارچه مبلی کار آسانی نیست و حتما باید متخصص مربوطه مبل‌های شما را ببیند و پس از کارشناسی لازم قیمت دقیق را اعلام کند. 

زمانی که اقدام به تعویض پارچه می‌کنید دوست دارید تمامی این موارد رفع شود و دیگر هیچ آثاری از دوخت بد و یا چروک شدن پارچه مبلی نباشد. دقت داشته باشید زمانی که روی مبل می‌نشینید گاهی برخی از پارچه مبل‌ها به قدر چروک می‌شود که نشان از بی تجربگی تعمیرکار مبل می‌باشد. پس حتما در انتخاب آن دقت کافی داشته باشید. 

حدود قیمت به تومان

Screenshot_20220720-121430_Docs

پیشنهادی که برای شما عزیزان داریم این است که با تکیه بر گفته‌های تعمیرکار ماهر ببینید که آیا مبل‌های شما ارزش رویه کوبی یا تعویض پارچه را دارند یا خیر! اگر دارند و میخواهید مدت زمان زیادی را با آنها سر کنید پس از پارچه مبلی با کیفیت استفاده کنید. در غیر این صورت نیازی نیست هزینه زیادی برای قیمت هر متر پارچه مبلی بپردازید. اصلا شاید دوست داشته باشید که هر دو یا سه سال یکبار پارچه مبلی را نو نوار کنید پس مقرون به صرفه فکر کنید.

حالا تقویت کلاف مبل یعنی چه؟ استفاده و جایگزین کردن فنرها و ابرهای فرسوده شده مبل راحتی با فنرهای با کیفیت و فوم‌های سرد را تقویت کلاف مبل می‌گویند که این مرحله با تشخیص تعمیرکاری منصف و ماهر انجام می‌شود. 

بخوانید:  سقوط آزاد ین در برابر دلار