لزوم حمایت دولتی و تثبیت مدیریت کیش‌ایر برای رونق گردشگری کیش

تاوتلی گفت: رویکرد مدیریت جدید هواپیمایی کیش‌ایر، علاوه بر اینکه باعث می شود مقصد گردشگری کیش زنده بماند و  توریست به راحتی به جزیره بیایند، با جلوگیری از خروج ارز بسیاری از گردشگران با مقصد کشورهای همسایه را با هزینه ای بسیار کم‌تر به جزیره کیش می‌آورد.

انتهای پیام/منبع

 دبیرکل جامعه هتلداران کیش معاونت کرد: اما در‌ این میان کیش‌ایر با مدیریت جدید، برای کمک به رشد و توسعه گردشگری کیش برنامه ریزی و خود را برای رسالت اصلی این هواپیمایی که کمک به گردشگری جزیره کیش است آماده کرده و در‌حال حاضر بیشتر پروازهای این هواپیمایی به مقصد گردشگری کیش صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: در این مدت بسیاری از ایرلاین ها به جای اینکه به مقصد کیش پرواز کنند به کشورهای همسایه مانند دبی و ترکیه رفتند و علاوه بر رونق بخشیدن گردشگری خارجی، و خروج ارز، عملا نرخ های دلاری دریافت کردند که البته که ازنظر اقتصادی این موضوع به نفع آن ایرلاین ها بود.

 به گزارش خبرگزاری برنا، مهرداد تاوتلی، دبیرکل جامعه هتلداران کیش گفت: جزیره کیش به عنوان اولین مقصد گردشگری برای زنده ماندن نیاز به پرواز دارد اما با تصمیمات احساسی و غیرکارشناسی که در چند ماه گذشته گرفته شد، پروازهای چارتری به یک باره حذف شد و بعد از چندماه به این نکته پی بردند که کیش خارج از این معادلات است و لذا مسئولان پروازها را به شیوه قبلی مجددا احیا کردند.

دبیر جامعه هتلداران کیش در ادامه گفت: انتظار داریم دولت از این ایرلاین حمایت کند. واقعیت آن است که کیش ایر نیاز به تثبیت مدیریتی و تعیین و تکلیف مالکیت دارد، یک روز گفته می‌شود این هواپیمایی در اختیار سا مان خصوصی‌سازی است، یک روز می‌گویند این شرکت در اختیار مناطق آزاد است و …. لذا رفع این دلنگرانی‌ها و تثبیت مدیریتی این هواپیمایی و اجرایی شدن رسالت اصلی کیش ایر، کمک شایانی به جزیره کیش خواه بود.

بخوانید:  سربازان گمنام امام زمان (عج) ستون امنیت کشور هستند