لیلاز مهمان شبکه اختصاصی پزشکیان در تلوبیون

مهمان صبح امروز استدیو پزشکیان سعید لیلاز بود.

حضور کارشناسان و مشاورین حوزه‌های مختلف کاندیدا‌ها در این استدیو‌ها سبب شده که در این دوره مردم آشنایی بیشتری نسبت به تفکرات و برنامه‌های کاندیدا‌ها پیدا کنند.

به گزارش گروه سیاسی برنا شنبه نیز عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو سابق انجمن صنفی مطبوعات در استدیو پزشکیان حضور پیدا کرد که میزگرد وی در کانال اختصاصی پزشکیان در بستر تلوبیون پخش شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، در راستای حضور پر شور مردم در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، صدا و سیما یک شبکه اختصاصی به هر کاندیدا در بستر تلوبیون اختصاص داده که این روز‌ها تبدیل به بلندگوی تبلیغاتی کاندیدا‌ها در فضای مجازی شده است.

استدیو‌های نامزد‌های چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به صورت شبانه روز به همراه عوامل فنی در اختیار ستاد‌های نامزد‌های انتخابات است و علاوه بر ضبط برنامه‌های تولیدی همایش‌ها را به صورت مستقیم پخش می‌کند.

انتهای پیام/منبع

با وجود اینکه امشب اولین مناظره از سیما پخش خواهد شد، اما ستاد‌های کاندیدا‌ها فضای مجازی را رها نکردند و استدیو‌های تلوبیون همچنان پر جنب و جوش است.

وی ادامه داد: امروز فضای مجازی مانند غذا برای مردم است و جزو لاینفک زندگی هر فرد است فلذا بخشی از این شور انتخاباتی در این فضا باید به وجود بیاید و این وظیفه دشوار به عهده معاونت فضای مجازی صدا و سیما است که با اختصاص استدیو به کاندیدا‌ها قدم بزرگی در این راه برداشته است.

لیلاز پس از پایان برنامه خود این اقدام معاونت فضای مجازی سازمان را سازنده و در جهت افزایش میزان مشارکت دانست و افزود: امروز اولویت همه ما در مرحله اول دعوت دوستان همکاران و اطرافیان به حضور در انتخابات است که این امر با به وجود آوردن شور و شوق فضای انتخاباتی مهیا می‌شود.

بخوانید:  کتابخانه‌های عمومی شبکه منسجم و تاثیرگذار اجتماعی است

یکی از مشاورین اقتصادی کاندیدای جبهه اصلاح طلبان که سمت‌های اقتصادی زیادی در دولت یازدهم و دوازدهم داشته که اخرین مدیرعامل شهاب خودرو است.