لیگ برتر زنان؛ صدرنشینان در اصفهان به میدان می‌روند، خودروسازان در تهران


لیگ برتر زنان؛ صدرنشینان در اصفهان به میدان می‌روند، خودروسازان در تهران

هفته ششم لیگ برتر زنان روز جمعه 27 آبان با چهار دیدار پیگیری می‌شود که جدال صدرنشینان در اصفهان و دربی خودروسازان تهران مهمترین مسابقات این هفته است.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ هفته ششم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران روز جمعه 27 آبان با چهار دیدار در شهرهای تهران، اصفهان، رفسنجان و یزد پیگیری خواهد شد.

در مهمترین و حساس‌ترین مسابقه این هفته تیم سریک گنبد که با پنج برد و 14 امتیاز در صدر جدول قرار دارد، در اصفهان به مصاف ذوب‌آهن پرافتخارترین تیم این رقابت‌ها می‌رود که با چهار برد و 13 امتیاز در جایگاه دوم جدول است.

سریک که نیم نگاهی به قهرمانی نیم فصل هم دارد، تا کنون تنها تیم بدون شکست این مسابقات است و در سالن ملت اصفهان به دنبال ششمین برد است و اصفهانی‌ها نیز برای دفاع از حیثیت والیبال این شهر و کسب پنجمین برد به میدان می‌روند که اگر میزبان فاتح این میدان شود، در صدر جدول نیز قرار خواهد گرفت.

در سالن ساپکو نیز خودروسازان دربی تهران را برگزار می‌کنند. دو تیم سایپا و پیکان از نظر تعداد برد (چهار) و امتیاز (12) برابر هستند و تنها به دلیل تفاوت معدل ست‌ها خود در رتبه‌های سوم و چهارم جدول هستند و برنده این مسابقه علاوه بر کسب پنجمین برد، احتمال صعود به رتبه‌ دوم جدول را هم دارد.

تیم مس رفسنجان که با دو برد و 6 امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار دارد، در هفته ششم لیگ برتر زنان در سالن 9 دی رفسنجان میزبان صدیق گفتار وارنا است. مسی‌ها در این مسابقه بدنبال کسب سومین پیروزی خود هستند و صدیق گفتار نیز که بدون برد و امتیاز در جایگاه هفتم جدول است، در تکاپو برای کسب نخستین موفقیت خود در این رقابت‌ها است.

در آخرین مسابقه این هفته از لیگ برتر زنان تیم‌های طلوع‌مهر یزد و جهان‌بین چهارمحال در سالن یگانگی شهر یزد به مصاف هم خواهند رفت. طلوع مهر با یک برد و سه امتیاز در رتبه ششم و جهان بین بدون برد و امتیاز در قعر جدول هشت تیمی این رقابت‌ها است.

برنامه کامل هفته ششم لیگ برتر زنان به قرار زیر است:

 

تهران، سالن ساپکو، ساعت 13

پیکان تهران – سایپا تهران

 

اصفهان، سالن ملت، ساعت 13

ذوب‌آهن اصفهان – سریک گنبد

 

رفسنجان، سالن 9 دی، ساعت 13

مس رفسنجان – صدیق گفتار وارنا

 

یزد، سالن یگانگی، ساعت 13

طلوع‌مهر یزد – جهان‌بین چهارمحال

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع