لیگ فرانسه کیفیت بالایی دارد


لژیونر تنیس روی میز ایران: لیگ فرانسه کیفیت بالایی دارد

امیر حسین هدایی گفت: لیگ فرانسه کیفیت بالایی دارد و برای فصل جدید هم در فرانسه بازی خواهم کرد.

امیر حسین هدایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درخصوص برگزاری المپیاد ورزشی اظهار کرد: المپیاد ورزشی در رشته تنیس روی میز به خوبی برگزار شد و تهران هم میزبانی خوبی داشت و حتی به نظرم در این خصوص سنگ تمام گذاشته بود. شناسایی و رسیدگی به این استعدادهایی که در المپیاد حضور داشتند قطعا در آینده به تیم ملی ایران کمک زیادی خواهد کرد.

وی درمورد مسابقات پیش رو اظهار کرد: ابتدا قهرمانی آسیا را داریم که به میزبانی کره جنوبی برگزار خواهد شد تلاشم این است که بتوانم بهترین نتیجه را در این رویداد به دست بیاوریم. حضور در مسابقات لیگ فرانسه از دیگر برنامه‌هایم است که بعد از کره باید به فرانسه بروم تا دو بازی لیگ را پشت سربگذارم و سپس عازم چین خواهم شد تا حضور خوبی در بازی‌های آسیایی هانگژو داشته باشم.

عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران درخصوص کیفیت لیگ فرانسه گفت: فرانسه تیم دوم جهان است بنابراین لیگ بسیار خوب و با کیفیتی هم دارد. سال گذشته با تیم فرانسوی نایب قهرمان لیگ شدیم و این فصل برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد.

هدایی در پایان خاطر نشان کرد: رشته تنیس روی میز هم مانند برخی رشته‌های دیگر در ایران برای تکرار موفقیت‌های خود نیاز به حمایت بیشتری دارد. ورزشی‌ها در حال حاضر در حضور کیومرث هاشمی خوشحال هستند چون مدیر خوش سابقه‌ای است و بازدیدهای اخیر آقای هاشمی نشان می‌دهند که در کارشان جدیت دارند. امیدوارم این روند را ادامه دهند تا شاهد حمایت همیشگی مسئولین از رشته‌های ورزشی باشیم.

بخوانید:  آمریکا از عضویت سوئد در ناتو حمایت کرد

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع