ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

کلاس های آموزشی را تداوم می بخشیم

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

حسین باجیوند رئیس هیئت فوتبال استان قزوین در حاشیه ایم کارگاه آموزشی در گفتگو با خبرنگار برنا اظهارداشت: جا دارد از حضور خبرنگاران رسانه ملی و سایر سرانه های استان در پوشش خوب خبری بازی های شمس آذر تقدیر کنم که یک سال با جدیت حامی تیم بودند تا اتفاقاتی خوبی برای این تیم رقم بخورد.

باجیوند افزود: همه مربیان و سرپرستان و مالکان باشگاهها می توانستند در این کارگاه شرکت کنند که خوشبختانه حدود 60 نفر ثبت نام کردند که برای همه آنها گواهی شرکت در دوره صادر می شود.

باجیوند در ادامه گفت: تنها استانی هستیم که کلاس A آسیا را سه سال است برگزار می کنیم و بیش از 64 نفر عضو کانال شدند تا در این کلاس ها شرکت کنند که نشان می دهد دوره های پیشرفته مربیگری موثر بوده و مورد استقبال واقع شده است.

انتهای پیاممنبع

دوره های آموزشی پیشرفته در قزوین تداوم دارد

وی گفت: فسخ موجه قراردادهای ورزشی، اصطلاحات اشتباه، عوامل کاهش غرامتها، نحوه شکایت مربیان و بررسی آن در کمیته وضعیت بازیکنان، اشنایی با اعضای مجمع عمومی فدراسیون ها، امتیاز مسابقات دوستانه، آسیایی و جام جهانی، از دیگر سرفصل ها و محورهایی بود که هوشنگ نصیر زاده به تفصیل در مورد آن صحبت کرد.

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

باجیوند به سوالی در خصوص وضعیت تیم شمس آذر برای فصل بعد هم گفت: با توجه به علاقمندی که از مدیران استان سراغ داریم علیرغم تنگناهای مالی که وجود دارد اما امیدواریم این حمایت تداوم یابد و بخش خصوصی هم پای کار باشد تا فصل بعدی نیز تیم شمس آذر با قدرت وارد لیگ شود.

بخوانید:  انتقاد شدید اردوغان از حمایت تسلیحاتی آمریکا!

حمایت از شمس آذر فراموش نشود

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

باجیوند در خصوص کارگاههای آموزشی و تخصصی ویژه فعالان و دست اندرکاران رشته ورزشی فوتبال گفت: قبل از سال با آقای هوشنگ نصیرزاده برای تشریح تشکیلات اداری باشگاهها صحبت کردیم و قرار شد یک دوره تخصصی با موضوعات مرتبط برگزار کنیم که این دوره در استان گیلان هم برگزار شده است.

وی در مورد ادامه همکاری دقیقی با تیم شمس آذر بیان کرد: بنظر من آقای سعید دقیقی و مالکان باشگاه باید بهترین تصمیم را بگیرند تا اقتدار این تیم حفظ شود اما باید اذعان کرد عملکرد دقیقی ستودنی بود و ایشان بعنوان یک مربی بومی، با دانش، جوان و با اخلاق هستند که بهترین نتیجه را کسب کرده و منطقی است در فصل آینده نیز سرمربیگری این تیم را بر عهده بگیرد و موفقیت ها را تداوم بخشد.

ماندن دقیقی در شمس آذر منطقی است 

این مدیر ورزشی در ادامه بیان کرد: آموزش و علم و مهارت آموزی هرگز تعظیل بردار نیست و ما هم امسال این دوره ها را ادامه خواهیم داد و در سال دوره های آموزشی و کارگاه بعدی در خصوص رفتار مدارس فوتبال و نحوه اداره این مدارس خواهد بود.

رئیس هیئت فوتبال استان قزوین در خصوص محورهای این کارگاه آموزشی یادآورشد: موضوعات و سرفل های متعددی چون نحوه اداره کمیته ها و دپارتمانها، عقد قراردادها و جایگاه حقوقی ارکان قضایی فدراسیون ها، نحوه تشکیل فدراسیون و کنفدراسیون ها، نحوه قرارگیری در کنار همدیگر و تعداد اعضا، واجدان شرایط و جایگاه فدراسیون های محلی و نماد المپیک و تاریخچه ورزش و اهمیت رقابت سالم در این کارگاه مورد بررسی قرار گرفت.

بخوانید:  بیماری جذام کبد را بازسازی می کند!

رئیس هیئت فوتبال استان قزوین اظهارداشت: البته همه دنبال پیشرفت هستند که بخشی مالی و بخشی معنوی است که باید این شرایط را مهیا کنیم تا دقیقی در استان بماند زیرا ما ایشان را موجب افتخار استان می دانیم و آرزو می کنیم در هر کجا هستند موفق باشند.

وی بیان کرد: موضوع دوره مدیریت و ساختار تشکیلات فوتبال و اداره باشگاهها از اهمیت زیادی برخوردار است و بایستی در چند روز آن را برگزار می کردیم که قرار بر این شد در این نشست به صورت فشرده مباحث را مطرح کنیم و در اینده بر اساس نیازها این کلاس با موضوعات بیشتر و مشروح تر تداوم یابد.

باجیوند گفت: جایگاه شمس آذر بسختی بدست آمده و باید از آن مراقبت کنیم و باید همه پای کار باشند تا این تلاش ها هدر نرود و نشاط مردم را حفظ کنیم.

وی اضافه کرد: باید با هر روش و راهکاری به تیم شمس آذر کمک کنیم تا حضور مقتدرانه داشته باشد و سالها در لیگ بماند و این امر نیازمند حمایت جدی مسئولان استانی و بخش خصوصی است.

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در راستای ارتقای دانش فعالان فوتبال دوره مدیریت و ساختار تشکیلات فوتبال و اداره باشگاهها به همت هیئت فوتبال استان قزوین عصر روز پنجشنبه در کانون فرهنگی و تربیتی رشد مینودر قزوین برگزار شد. 

در این کارگاه آموزشی که حسین باجیوند رئیس هیئت فوتبال استان و مربیان، مالکان باشگاههای فوتبال استان و سرپرستان باشگاهها نیز حضور داشتند توسط هوشنگ نصیرزاده مدرس فیفا در خصوص قوانین اخراج بازیکن، وضعیت بازی های بدون تماشاگر، محرومیت های جهانی تیمها، نفوذ در نتایج مسابقات، قوانین نقل و انتقال بازیکنان و عقد قرارداد با مربیان ایرانی و خارجی، تعیین شرط برای فسخ قرارداد، اجرای الزامی یک قرارداد ورزشی نکات تخصصی مطرح شد.

بخوانید:  رالی خانوادگی خودروهای تاریخی

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

وی افزود: قدردان این تلاش ها هستیم و بزودی مسرام تجلیل از اصحاب رسانه را برگزار می کنیم.

رئیس هیئت فوتبال استان قزوین افزود: در خصوص سایر دوره ها هم تلاش کردیم شرایط برگزاری و حضور افراد را تسهیل کنیم تا علاقمندان فوتبال به جای شرکت در دوره های خارج از استان و پرداخت هزینه های زیاد بتوانند مهارت آموزی و دانش افزایی خود را با شرکت در کارگاههای استانی انجام دهند و بدون دغدغه و نگرانی و با سهولت بیشتری در این دوره های پیشرفته مربیگری شرکت کنند و دانش خود را به روز کرده و ارتقا بخشند و بتوانند به ارتقای کیفی فوتبال استان کمک کنند.