ماهی گیری نوروزی رایگان با امیر در سواحل خلیج فارس

 

مشخصات بازی:

لینک نصب

انتهای پیام/

البته در استفاده بازی‌ها باید دو نکته را مدنظر قرار داد، نخست آنکه رده‌بندی سنی بازی‌های ویدئویی رعایت شود تا جوان یا نوجوان ایرانی از بازی ویدئویی استفاده نکند که مناسب سن او نیست و نکتۀ دوم اینکه مقدار زمان استفاده از بازی‌های ویدئویی کنترل شده باشد.

این بازیکن را نسبت به ابعاد مختلف شغل ماهی‌گیری و غواصی تا حدی آشنا می‌کند، انجام این بازی همچنین سبب ایجاد آشنایی میان بازیکن با فرهنگ، گویش و شغل مردم جنوب ایران زمین می‌شود، «بازی امیرو ماهی بگیر» در هفتمین جشنوارۀ بازی‌های رایانه‌ای تهران غزال زرین مقام بهترین بازی ژانر ساده را نیز به دست آورده است.

ویژگی‌های اصلی بازی «بازی امیرو ماهی بگیر»

ـ گرافیک مناسب و مراحل متنوع

یکی از مواردی که امکان پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با آن‌ها وجود دارد، بازی‌های ویدئویی است، فرقی نمی‌کند که کنسول بازی از کدام نوع رومیزی، موبایل، پلی استیشن، ایکس‌باکس و … باشد، استفاده از بازی‌ها گزینۀ جذابی برای نوجوانان و جوانان جهت پر کردن زمان‌های فراغت است.


آیا این خبر مفید بود؟

ـ تنوع وسایل و ابزار ماهی گیری

ـ امکان جستجوی اشیاء قیمت در کف آب و فروش آن در بازار شهر

ـ جدول رده بندی بهترین ماهیگیرها

نمایی از بازی

«امیرو ماهی بگیر» بازی موبایلی در سبک تفننی و تفریحی است، شما در این بازی کنار سواحل خلیج‌فارس قرار می‌گیرد تا ماهی تازه صید کنید، بعد از هر صید امتیاز مشخصی به سبد اندوخته‌های بازیکن افزوده می‌شود.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخوانید:  تلاش می‌کنیم جایگاهمان را نسبت به دوره قبل ارتقا دهیممنبع

حجم فایل: چهل و سه مگابایت

ـ وجود جانوران خطرناک مارماهی، کوسه، عروس دریایی و …..

خانواده‌ها و خود بازیکن‌ها پیش از استفاده از یک بازی رایانه‌ای امکان بهره‌گرفتن از اطلاعات سامانه اسرا «رده‌بندی سنی بازی‌های ویدئویی» دارند.

نام بازی: امیرو ماهی بگیر

گروه علمی و فناوری خبرگزاری برنا؛ فرارسیدن «نوروز» هرساله سبب می‌شود تا مردم از جمله جوانان و نوجوانان اوقات فراغت بیشتری داشته باشند، اتفاقی که بعد از تعطیل شدن مدارس در فصل تابستان هم روی می‌دهد، برنامه‌های مختلفی برای پر کردن این اوقات فراغت قابل اجرا است.

ـ فیزیک واقعی

سبک: سرگرمی و تفننی

ـ ماموریت های گوناگون همراه با جایزه

ـ لباس های غواصی و قایق های متنوع

سازنده:  استودیو ناتیلوس

خبرگزاری برنا به همین جهت روزانه دستکم یک بازی مناسب برای یکی از گروه‌های سنی را معرفی خواهد کرد تا بازیکن‌های دوستدار این صنعت، امکان استفاده از بازی‌های بیشتری را پیدا کنند.

داستان بازی امیروماهی

تعداد نصب در مارکت‌ها: بیش از یکصد و هشتاد هزار

کنسول مورد استفاده: تلفن‌همراه هوشمند

رده‌بندی سنی مناسب: + هفت سال