مدیران باید گوش شنوایی دغدغه های مردم باشند


مدیران باید گوش شنوایی دغدغه های مردم باشند

استاندار البرز با بیان اینکه مدیران باید گوش شنوای دغدغه های مردم باشند، گفت: دیدارهای مردمی بسترساز اشراف مدیران به مشکلات بطن جامعه می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، مجتبی عبداللهی در حاشیه دیدار چهره به چهره با جمعی از مردم استان که طبق روال سه شنبه های هر هفته برگزار شد، اظهار کرد: امروز با ۴۰ تن از مردم شریف استان دیدار داشتیم و دستور لازم برای رسیدگی به مطالبات آنها صادر شد؛ این سلسله دیدارها هر هفته در فرمانداری ها، ادارات کل و شهرداری ها برگزار می شود.

وی ادامه داد: براین اساس بسیاری از مسائل با راهنمایی درست به مرجع مربوطه قابل حل است ولی برخی افراد از روند امور آگاه نیستند و دچار سردرگمی می شوند.

استاندار البرز بیان کرد: ادارات و سازمان های استان باید با اطلاع رسانی از طریق بنر، بروشور و یا درگاه های اینترنتی، مردم را از چگونگی عملکرد و حوزه وظایف خود آگاه کنند.

وی تصریح کرد: ممکن است برخی امور از طریق مجاری قانونی امکان حل و فصل نداشته باشند، بنابراین مدیران و بدنه کارشناسی دستگاه ها باید با شکیبایی نسبت به اقناع مراجعان اقدام کنند.

عبداللهی خاطرنشان کرد: در بخش کلان با اهتمام شبانه روزی درصدد ارتقا سرانه ها و زیرساخت های استان در حوزه های مختلف هستیم چراکه باور دارم بسیاری از موضوعات و مطالبات مردمی از این طریق حل خواهد شد.

وی گفت: در این دیدارها تقاضا برای اشتغال نیز بسیار مطرح می شود ولی باید فرهنگسازی و تغییر رویکرد از سوی مردم داشته باشیم و تمرکز افراد در اشتغال دولتی به سمت مراکز قدرتمند تولیدی مستقر در استان برود.

استاندار البرز اظهار کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی فراوانی در استان در حوزه های مختلف نیاز به نیروی کار دارند و متقاضیان اشتغال با مهارت آموزی به راحتی می توانند به موقعیت شغلی مناسبی دست یابند.

وی متذکر شد: افراد نیازمند و آسیب دیده نیز به بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) معرفی می شوند و تاکنون همراهی بسیار خوبی را از سوی این نهادها شاهد بوده ایم.

انتهای پیام

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع