مدیران حامی شرکت‌های خلاق تشویق شوند

بگلریان، ضمن تبیین سازوکارهای حمایتی مورد نیاز شرکت‌های خلاق و اهمیت حمایت هر چه بیشتر از این شرکت‌ها، افزود: اگر مدیران دولتی در سطوح مختلف مدیریتی اعم از مدیران ارشد، میانی و پایین دستی، احساس کنند که در بحث حمایت از این شرکت‌ها دارای نفع و زیان هستند، قطعاً بحث حمایت‌ها شاهد یک جهش و رشد خواهد بود. باید مدیران حمایتگر تشویق و مدیران کمتر حامی، مورد سوال و مواخذه قرار گیرند.مدیران حامی شرکت‌های خلاق تشویق شوند

منبع

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا؛ روبرت بگلریان نماینده ارامنه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حمایت از مدیران حامی زیست‌بوم فناوری و نوآوری گفت: تا کنون کار بسیار بزرگی در معاونت علمی و فناری ریاست‌جمهوری در خصوص گسترش زیست‌بوم نوآوری در کشور صورت گرفته است. هم‌افزایی همه توان و قدرت دستگاه‌های اجرایی مختلف، می‌تواند تکمیل کننده این تلاش‌ها باشد.

وی با اشاره به ضرورت‌های حمایتی از زیست‌بوم فناوری و نوآوری گفت: مشابه سازی شرکت‌های موفق خارجی، تدوین مقررات کارآمد و مقررات زدایی قوانین دست و پاگیر از جمله دیگر حمایت‌های موثر است، مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد تا در این خصوص همکاری لازم را به عمل آورد و در این زمینه نیز تا کنون قوانین بسیار خوبی وضع شده است.

بخوانید:  زیرساخت های آموزشی هرمزگان متناسب با جایگاه استان در اقتصاد کشور نیست


آیا این خبر مفید بود؟

انتهای پیام/

این نماینده مجلس در ادامه گفت: باید نهاد اجرایی از مدیرانش در خصوص نحوه و میزان حمایت از شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان، ارزیابی بخواهد و سطح حمایت همکاری آنها را نیز بسنجد. این ارزیابی‌ها می‌تواند با همکاری معاونت علمی فناوری ریاست‌جمهوری صورت گیرد.