مراجعه روزانه ۲۰ هزار نفر به کتابخانه‌های عمومی قم

وی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در خصوص توجه به زندگی مادران شهدا در قالب‌های هنری، اظهار داشت: محفل ادبی«زلال قریحه» به همین منظور با همکاری محافل ادبی کتابخانه‌های عمومی کشور راه‌اندازی شده است.

وی با تأکید بر آمادگی نهاد کتابخانه‌های عمومی قم در فرهنگ‌سازی و آموزش مباحث فرهنگ شهروندی، یادآور شد: بی‌بهره ماندن این نهاد از بودجه‌های پیش‌بینی‌شده ماده ۶ شهرداری از دغدغه‌های مهم این نهاد فرهنگی است.آیا این خبر مفید بود؟

وی بابیان اینکه کتابخانه‌های مرکزی به‌مانند باشگاه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی تبدیل‌شده است، ابراز کرد: کتابخانه‌ها هم‌اکنون در حوزه آموزش عمومی، فرهنگ‌سازی و خدمات اجتماعی در حال خدمت‌رسانی بوده و به تمام توده‌های مردم مشمول خدمات این نهاد می‌شود.


سرپرست نهاد کتابخانه‌های عمومی قم استقبال مطلوب مردم از کتابخانه‌های عمومی را موردتوجه قرار داد و گفت: روزانه افزون بر 20 هزار نفر به 24 کتابخانه عمومی در سطح استان مراجعه و از خدمات موجود استفاده می‌کنند.

منبع

توکلیان با انتقاد از عدم همراهی دستگاه‌های دولتی در بهره‌برداری از کتابخانه مرکزی قم در محدوده خیابان امام خمینی(ره)، تصریح کرد: این کتابخانه از چند سال گذشته به خاطر عدم تأمین تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و آسانسور، خاک می‌خورد.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

مراجعه روزانه ۲۰ هزار نفر به کتابخانه‌های عمومی قم

 

سرپرست نهاد کتابخانه‌های عمومی قم گفت: کتابخانه امام خامنه‌ای قم، تنها کتابخانه کشور بوده که کتاب‌های بریل ویژه نابینایان را به‌صورت استاندارد تأمین و در اختیار جامعه هدف قرار می‌دهد.


|