مراسم پیاده روی خانوادگی در شهر محمودآباد نمونه برگزار شد

بهشتی در ادامه اظهارداشت: حضور مردم در برنامه های ورزشی و فرهنگی دلگرم کننده است و امیدواریم رضایت شهروندان جلب شود تا بتوانیم به این مردم فهیم و فرهنگی بهتر خدمت کنیم.

photo_2023-05-19_14-20-57

وی در خصوص اعتبارات فرهنگی شهرداری محمودآباد نیز گفت: در بودجه سال گذشت 100 میلیون تومان برای امور فرهنگی پیش بینی شد که امسال آن را به 300 میلیون تومان رساندیم وامیدواریم در ادامه بتوانیم این میزان را بر اساس نیازها به دو برابر افزایش دهیم تا برنامه های بیشتری اجرایی شود.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

در این پیاده روی که لطف الله سیاهکلی و فاطمه محمد بیگی نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به همراه همسران خود نیز در آن شرکت کردند، خانواده های ساکن در شهر محمود آباد مسیر 3.5 کیلومتری جاده سلامت از مقابل ساختمان شهرداری تا بوستان مریم را پیاده طی کردند.

بهشتی شهردار محمود آباد در حاشیه این پیاده روی در گفتگو با خبرنگار برنا اظهارداشت: شهرداری ها با دهها ماموریت مهم و ارائه صدها نوع خدمت از نهادهایی هستند که همواره با مردم ارتباط نزدیک دارند و عملکرد آنها مورد قضاوت و ارزیابی قرار می گیرد.

بهشتی اظهارداشت: به مناسبت دهه کرامت و هفته جمعیت و خانواده توسط شورا و شهرداری و با همکاری فرهنگسرای امام رضا(ع) برای ایجاد نشاط اجتماعی نسبت به برگزاری پیاده روی در روز جمعه اقدام کردیم.

شهردار محمودآباد نمونه افزود: امیدواریم با رویکرد خوب شورای شهر بتوانیم این برنامه ها را در همه ایام سال و مناسبتها ادامه دهیم.

بخوانید:  خوش‌آمدگویی فیفا به زبان فارسی برای جام جهانی قطر + فیلم

وی در خصوص سرانه ورزشی شهر محمود آباد نمونه اظهارداشت: خوشبختانه به نسبت جمعیت سرانه ورزشی این شهر خوب است هرچند از استانداردها فاصله داریم اما در یک سال اخیر با ساخت یک زمین چمن مصنوعی و یک سالن ورزشی و تکمیل سالن ورزشی شهر زمینه توسعه امکانات ورزشی مهیا شده و مردم بیشتری به ورزش روی آورده اند.

وی اضافه کرد: شهرداری ها در کنار وظایف ذاتی خود در امور عمرانی و خدمات شهری باید در مسئولیت های اجتماعی مشارکت کرده و به امور فرهنگی توجه کنند تا سلامت و نشاط شهروندان نیز تامین شود.

photo_2023-05-19_14-19-57

photo_2023-05-19_14-20-27

photo_2023-05-19_14-20-32

photo_2023-05-19_14-20-44

photo_2023-05-19_14-20-03

photo_2023-05-19_14-20-50

شهردار محمودآباد نمونه بیان کرد: در راستای تقویت روحیه نشاط و شادابی ساکنان این شهر از سال گذشته توجه به برنامه های فرهنگی و ورزشی در اولویت قرار گرفته و خوشبختانه در مناسبتها توانسته ایم برنامه های خوبی را بر اساس نیاز مردم برگزار کنیم که با استقبال شهروندان نیز مواجه شده است.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

300 میلیون تومان اعتبار فرهنگی شهرداری محمودآباد 

photo_2023-05-19_14-31-25

وی در خصوص انتخاب مسیر پیاده روی هم بیان کرد: مسیر پیاده روی طولانی نیست تا خانواده ها خسته نشوند و دنبال فرهنگ سازی هستیم و این مسیر حدود 3.5 کیلومتر از ابتدای بلوار پروفسور حسابی مقابل مزار شهدای گمنام شروع شد و تا بوستان مریم در انتهای بلوار آیت الله خامنه ای مردم پیاده روی کردند و در پایان 110 جایزه و لوازم خانگی و وسایل ورزشی و هدایای فرهنگی هم میان شهروندان توزیع شد.

بهشتی گفت: در شهرداری بیش از 300 وظیفه سازمانی داریم اما موضوع فرهنگ و ورزش باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد تا بتوانیم با افزایش نشاط اجتماعی از آسیب های اجتماعی کم کنیم.

بخوانید:  امروز مبارزه با رژیم منحوس صهیونیستی و استکبار جهانی یک تکلیف اعتقادی و انسانی است

بهشتی اضافه کرد: با اقدامات انجام شده توانسته ایم اولین مجموعه ورزش های ساحلی را کلید بزنیم همچنین اولین مجموعه ورزشی «تک بال» را در محمودآباد افتتاح خواهیم کرد و نخستین مجموعه زمین های مینی گلف و یک زمین اسکیت را در این شهر افتتاح کردیم که ظرفیت های ورزشی خوبی را برای سلامت شهروندان ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ در آستانه فرارسیدن میلاد خجسته حضرت معصومه(س) و روز دختر و دهه کرامت به ابتکار شهرداری و شورای اسلامی شهر محمودآباد نمونه مراسم پیاده روی خانوادگی روز جمعه در شهر محمود آباد برگزار شد.

وی یادآورشد: توسعه وزش همگانی را در کنار فعالیتهای فرهنگی و ورزشی در دستور کار قرار داده ایم و امروز نیز در کنار پیاده روی برنامه های متنوع فرهنگی مانند اجرای ورزش باستانی، حرکات نمایشی ژیمناست کاران نوجوان و خردسال، موسیقی سنتی، مسابقه و اهدای جوایز هم پیش بینی شده است.

بهشتی اضافه کرد: تلاش می کنیم تا جشن غدیر هم برگزار کنیم که سال قبل این جشن شاخص شد و امسال هم از هنرمندان شاخص کشوری دعوت خواهد شد تا مراسم بانشاطی برگزار شود.