مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه برگزار می گردد


مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه برگزار می گردد

سخنگوی جبهه پایداری با اعلام خبر برگزاری مراسمی به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ارتحال علامه مصباح یزدی از سوی این جبهه گفت: این مراسم تحت عنوان «دفاع از حرم» عصر روز پنجشنبه ۸ دی ماه از ساعت ۱۵ در مسجد امام صادق(ع) واقع در میدان فلسطین تهران برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری برنا، مجید متقی فر سخنگوی جبهه پایداری با اعلام خبر برگزاری مراسمی به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ارتحال علامه مصباح یزدی از سوی این جبهه گفت: این مراسم تحت عنوان «دفاع از حرم» عصر روز پنجشنبه ۸ دی ماه از ساعت ۱۵ در مسجد امام صادق(ع) واقع در میدان فلسطین تهران برگزار می‌شود.

متقی فر در ادامه افزود: سخنران مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه و سالروز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی مالک انقلاب اسلامی و ارتحال علامه مصباح یزدی عمار انقلاب، حجت الاسلام محمدحسن رحیمیان است و در ابتدای مراسم از حمایه سرایی حاج مهدی سلحشور و در پایان نیز از مدیحه سرایی حاج امیر عباسی بهره مند خواهیم شد.

وی افزود: تقدیر از خانواده‌های معزز شهدای امنیت بخش دیگری از مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی می‌باشد که با حضور مسئولان کشوری و همچنین فرزندان علامه مصباح یزدی صورت خواهد گرفت. 

سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پایان گفت: از عموم امت حزب الله و مدافعان ولایت جهت حضور حداکثری و پرشور در این مراسم دعوت به عمل می آید.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع