مربیان ایرانی باهوش هستند/ حق سایپا حضور در لیگ برتر است


مصطفی قنبرپور: مربیان ایرانی باهوش هستند/ حق سایپا حضور در لیگ برتر است

سرپرست تیم سایپا در مورد شرایط نارنجی‌پوشان صحبت کرد.

مصطفی قنبرپور، سرپرست تیم فوتبال ساپیا تهران در خصوص برد نارنجی‌پوشان مقابل شمس‌آذر قزوین در لیگ دسته یک به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: این برد را به مجموعه ورزشی ساپیا تبریک می‌گویم. بازیکنان‌مان نشان دادند واقعا می‌توانند با تلاش خود صعود را رقم بزنند و لیگ برتری شوند.

وی افزود: مربیان آنالیز خوبی از بازی داشتند. حریف روی یک ضربه ایستگاهی هنرمندانه به گل رسید اما تدابیر و تاکتیک اتخاذی توسط سرمربی با یک تمرکز خوب همراه شد و توانستیم رقیب را شکست دهیم. خوشحالم که بازیکنان مزد تلاش‌ خود را هم گرفتند و برنده شدیم. هر تیمی بیشتر تلاش کند و تمرکز بیشتری داشته باشد موفق‌تر است. ما هم سعی‌مان تمرکز و تلاش بیشتر برای موفقیت است.

قنبرپور درباره کادر جدید سایپا عنوان کرد: حالا زمان داریم که مربیان بیشتر از قبل با تیم همکاری کنند. مربیان نامی خوبی به تیم اضافه شدند. هرچه جلوتر برویم انسجام و رفاقت بیشتر می‌شود. هیچ تیمی را دست‌کم نمی‌گیریم. قطع به یقین با مربیان خوبی قرارداد بستیم. اگر خوب نتیجه گرفته شود قطعا با آن‌ها تمدیدی می‌شود. شاید هم خودشان نخواهند کار کنند.

قنبرپور در خصوص مدعیان قهرمانی لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس و سپاهان دو قطب اصلی بودند و حالا استقلال هم اضافه شده است. اگر پرسپولیسی‌ها تمرکز بیشتری داشتند می‌توانستند سپاهان را شکست دهند.

وی درباره انتخاب امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی نیز گفت: موافق مربیان ایرانی هستم زیرا آن‌ها بسیار باهوش هستند اما باید دانش‌شان را ارتقا دهند تا بازهم در کار خود رشد کنند.

بخوانید:  یک سؤال از تماشاگران جام جهانی؛ دوست داری به ایران سفر کنی؟!

خبرنگار: علی شفیعی‌جم

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع