مردم آگاهانه بهترین گزینه را برای ریاست‌جمهوری انتخاب کنند

نماینده عالی دولت در گیلان بیان کرد: همه ما باید در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مشارکت حداکثری داشته باشیم و سایرین را نیز به حضور در این عرصه مهم دعوت کنیم.

 به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان؛ اسدالله عباسی در نشست فعالان اجتماعی و سمن ها در استانداری گیلان با تبریک ایام عید سعید غدیر خم اظهار کرد: مردم حق انتخاب دارند و انتخابات برجسته ترین مظهر مشارکت مردم در عرصه سیاسی است و باید همه از این حق خود استفاده کنند.

استاندار گیلان در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر رئیسی بیان کرد: در دولت رئیس جمهور شهید در بخش‌های زیرساختی، اقتصاد، کنترل تورم، کاهش نقدینگی و جبران عقب ماندگی‌ها اقدامات ارزشمندی انجام شده‌است.

وی با بیان اینکه انتخاب فرد اصلح برای مدیریت اجرایی کشور بسیار مهم است، افزود: رئیس جمهور باید باصلابت و اقتدار ساختارها را بشناسد، کار اجرایی کند و در سختی‌ها و پیچ‌های تاریخی مدیریت مناسب داشته باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر لزوم انعکاس فعالیت تشکل‌های مردم نهاد گیلان اظهار کرد: سمن‌ها سرمایه اجتماعی جامعه بوده که باید حفظ، صیانت و حمایت شوند.

 

وی در ادامه با اشاره به نقش مهم سمن‌ها در جامعه با توجه به ارتباط آنان با مردم و با تاکید بر لزوم بهره گیری از این ظرفیت افزود: فعالان سازمان‌های مردم نهاد در عرصه انتخابات موثر هستند و در زمینه آگاهی بخشی به جامعه در این حوزه تلاش کنند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به اعتمادسازی و نشاط جامعه اظهار کرد: نشاط اجتماعی از جمله اولویت هاست که در این ارتباط برگزاری جشنواره‌های مختلف در گیلان بدین منظور مهم است، باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

بخوانید:  رسانه‌ها باید دست دشمن را رو کنند

جمعه هفته جاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/منبع

عباسی با بیان اینکه مقدمات برگزاری انتخابات پرشور در گیلان فراهم شده‌است، اضافه کرد: مردم با حضور گسترده خود در انتخابات هشتم تیر مانند همیشه توطئه های دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

وی بیان کرد: شهید آیت‌الله رئیسی با خدمات صادقانه و کار جهادی امید را در مردم زنده کرد و یاس و ناامیدی که دشمنان در کشور القاء کرده بودند را به آنان برگرداند.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه تشکل‌های مردم نهاد حلقه‌های میانی برای رفع مشکل مردم هستند، افزود: سمن‌ها در شناسایی مشکلات و انتقال آن به مسئولان مربوطه برای رفع مسائل نقش مهمی دارند.