مردم فارس پروژه‌های متوقف شده را گزارش دهند

ایمانیه: مردم فارس پروژه‌های متوقف شده را گزارش دهند

ایمانیه از عموم مردم فارس خواست هر مسئله و پروژه‌ای که در سطح استان وجود دارد و بیش از ۱۰۰ نفر از مردم با آن درگیر هستند و همچنین بیش از ۵ سال از شروع آن می‌گذرد اما به دلایلی پروژه کند یا متوقف شده و مسئله بوده که تعیین تکلیف نشده است، از طریق سامانه ۱۱۱ اطلاع‌رسانی کنند تا پس از بررسی توسط مسئولان گزارش آن‌ها ارائه شود.

استاندار فارس با بیان اینکه تا آخرین روز استقرار دولت سیزدهم رفع مشکلات مردم در اولویت قرار دارد، از مردم خواست مسائل و پروژه‌های متوقف یا کند شده که بیش از ۵ سال از آغاز آن‌ها سپری می‌شود را به سامانه ۱۱۱ گزارش دهند.

 نماینده عالی دولت در فارس با بیان اینکه تعاونی‌ها در اولویت بررسی موضوعات قرار دارند، افزود: تلاش می‌کنیم تا در حد توان مشکلات تعاونی‌ها به ویژه تعاونی‌های مسکن را که دچار بلاتکلیفی هستند را بررسی و راه حل آن را تدبیر خواهیم کرد و نهضتی که شهید جمهور آغاز کرده بود را تا آخرین روز دولت سیزدهم ادامه خواهیم داد.

استاندار فارس افزود: از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل و مدیریت بازرسی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری درخواست شده است در این زمینه همکاری داشته باشند و گزارشات را اخذ و به اینجانب ارائه دهند.

انتهای پیام منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس،  محمدهادی ایمانیه  با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم و شخص ریاست جمهور شهید، مبنی بر گره‌گشایی از مشکلات و حل مسائل مزمن شده در سطح کشور اظهار کرد: با توجه به منش و روش شهید آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهور فقید ایران اسلامی که همواره تاکید داشتند دولت مردمی سیزدهم از کنار چاله‌ها عبور نمی‌کند، مگر اینکه چاره‌ای برای آن اندیشیده باشد، بنا داریم مسائل و پروژه‌های مزمن شده موجود در سطح استان در حوزه‌های مختلف بهداشتی و درمانی، مسکونی، تجاری، عمرانی و… را تا حد ممکن تعیین تکلیف کنیم.

بخوانید:  پیام قدردانی وزیر امور خارجه از رهبر معظم انقلاب