مردم همیشه پای آرمان های انقلاب ایستاده اند

کاشفی با تأکید بر اینکه در بین مردم ما اختلاف نظر هست ولی اختلاف عقیده نیست تصریح کرد: ما استقلال را آسان به دست نیاورده‌ایم که آسان از دست بدهیم، هرگز اجازه نمی دهیم هیچ قدرت و ابرقدرتی در برابر اراده ملی ملت بزرگ ایران تأثیر بگذارد.

 

فرماندار فردیس گفت: مردم همیشه پای آرمان های انقلاب ایستاده اند و هر جا و هر زمان نیاز به حضور آنها بود خود را به صحنه رساندند.


آیا این خبر مفید بود؟

کاشفی متذکر شد: ما برای خدمتگزاری به موقع، پیگیری و حل مشکلات مردم تلاش می کنیم و مردم خوب شهرستان فردیس بدانند که برای پیشرفت و توسعه ی این شهرستان تمام توان خود را بکار می گیریم.

انتهای پیام

کاشفی خاطرنشان کرد: در این یازده ماهی که در فردیس افتخار خدمتگزاری به مردم را داشتم ابتدا مسائل را الویت بندی کردیم که مهمترین آن انتزاع شهرستان است.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان، خداداد کاشفی ظهر شنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت:  امسال بر خلاف تصورات دشمنان، پرشورتر و باشکوه‌تر مردم ما در فردیس شرکت کردند.

وی ادامه داد: امام راحل مسئولان را مستخدمان مردم خطاب می کردند و ما هم در دولت مردمی همین باور را داریم و معتقدیم تن کردن لباس خدمت به مردم موهبت الهی است که توفیق ما شده پس باید به مردم به درستی خدمت کنیم؛ این بخشی از سخنان فرماندار فردیس در حاشیه راهپیمایی بود.

بخوانید:  اوقات شرعی کرج در ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار با اشاره به حمایت از بخش خصوصی در افزایش سرانه درمانی تصریح کرد: غیر از بیمارستان شهید سلیمانی بیمارستان به آفرین نیز در حال تکمیل است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

مردم همیشه پای آرمان های انقلاب ایستاده اند

وی گفت: ما ملتی هستیم که از زمان فتوای تنباکو تا مبارزه برای ملی شدن نفت، استقلال خواهی کردیم از سال ۴۲ تا ۵۷ نه بخاطر اختلاف نظر بلکه بخاطر اختلاف عقیده مبارزه کردیم.

وی گفت: ایجاد اشتغال از دیگر موضوعات مهم ما در فردیس بود که تا کنون بیش از 4 هزار شغل ایجاد کردیم همچنین تکمیل بیمارستان دولتی که تا چند روز آینده افتتاح می شود.

منبع

وی بیان کرد: ۴۴ سال از انقلاب مردم برای داشتن استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی ایران گذشته، ریشه‌های این انقلاب، آرمان‌ها و اصول ما تغییر ناپذیر است.

فرماندار فردیس با اعتقاد بر اینکه امروز در بین ما اختلاف نظر هست ولی اختلاف عقیده نیست افزود: مردم همیشه پای آرمان های انقلاب ایستاده اند و هر جا و هر زمان نیاز به حضور آنها بود خود را به صحنه رساندند.