مزایده استخر شیرودی در ماه آینده برگزار می‌شود/ اقدامات لازم را برای به‌روز کردن این مجموعه شروع کردیم


مهدی همتی: مزایده استخر شیرودی در ماه آینده برگزار می‌شود/ اقدامات لازم را برای به‌روز کردن این مجموعه شروع کردیم

مهدی همتی گفت: مزایده استخر مجموعه ورزشی شیرودی تهران در ماه آینده برگزار خواهد شد.

مهدی همتی، مدیر مجموعه ورزشی شهید شیرودی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص آخرین روند بازسازی ورزشگاه شهید شیرودی اظهار داشت: خوشبختانه در چند ماه اخیر در بحث آماده سازی این مجموعه با همت شرکت توسعه و بازسازی اماکن ورزشی اقدمات خوبی را انجام دادیم. با تاکید وزیر ورزش و جوانان در ماه های گذشته سه رختکن از این زمین بازسازی شد و در شرایط مساعد برای برگزاری مسابقات قرار دارد. در حال حاضر نیز حتی زمین فوتبال امجدیه نیز شرایط برگزاری مسابقات را دارد. 

وی در ادامه افزود: مجموعه فرهنگی ورزشی شیرودی یکی از مجموعه های قدیمی تهران است در حقیقت این مکان ورزشی مثل مجموعه آزادی بافت قدیمی دارد بنابراین اقدامات لازم را برای به روز کردن آن شروع کردیم. 

مدیر مجموعه ورزشی شهید شیرودی گفت: مزایده استخر مجموعه ورزشی شیرودی در ماه آینده نیز برگزار و فرد واجد الاشرایط جهت حفظ و نگهداری استخر ظرف چند هفته آینده معرفی خواهد شد. 

همتی خاطرنشان کرد: تمامی اماکن مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی و شهید کبکانیان آماده خدمت رسانی به جامعه ورزش هستند، علاوه بر این سالن مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی از ساعت 4:30 صبح تا 8 صبح جهت انجام ورزش همگانی به صورت رایگان در اختیار عموم مردم است. 

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع