مزایده های ۱۴۰ ردیف کالا به ارزش ۶۶۸ میلیارد تومان در انبار‌های اموال تملیکی هرمزگان برگزار می‌شود

داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت جهت استفاده متقاضیان شرکت در مزایده‌، الزامی بوده و بازدید از کالاهای مطرح شده، در همه روزهای هفته از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ امکان‌پذیر است.

گفتنی است؛ اشخاص حقیقی و حقوقی برای بازدید از کالاهای موضوع این مزایده ها، می‌توانند به اداره‌کل اموال تملیکی استان هرمزگان مراجعه نمایند و پس از دریافت نامه، از کالا یا کالاهای مدنظر خود بازدید نمایند.

انتهای پیام /منبع

به گزارش خبرگزاری برنا هرمزگان، مجتبی قهرمانی “رئیس کل دادگستری استان هرمزگان” گفت: با توجه به دستور ریاست قوه قضائیه در خصوص لزوم نظارت مستمر مسئولان قضایی به منظور ساماندهی به وضعیت انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، در نتیجه بازدید های مستمر و تمهیدات اتخاذ شده از تیم بازرسی دادگستری هرمزگان با همکاری مسئولان اجرایی، مزایده سراسری شماره ۵۸۰ اموال تملیکی این استان از روز ۲۰ مهرماه لغایت ۲۷ مهر ۱۴۰۲ به مدت یک هفته برگزار می‌شود.

شایان ذکر است: ارائه پیشنـهاد قیمت نیز از همین طـریق انـجام می‌شود و همه شرکت‌کنندگان در مزایده می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی یادشده و با استفاده از امضا الکترونیک نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام کنند.

همچنین شرکت‌کنندگان در مزایده باید گواهی امضا الکترونیک(توکن) داشته باشند یا برای ثبت‌نام و دریافت گواهی امضا الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه کنند و توجه داشته باشند بـرگزاری مزایـده صرفاً از طریق سامانه الکترونیک دولت به آدرس اینترنتی eauc.setadiran.ir انجام خواهد شد.

بخوانید:  سانحه رانندگی در شهر تبریز/ ده نفر مصدوم شدند/حال ۵نفر وخیم گزارش شد

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین با بیان اینکه مزایده فوق العاده شماره ۵۸۱ اموال تملیکی استان هرمزگان نیز از روز ۲۴ تا ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این مزایده، ۱۱۳ ردیف کالا به ارزش پایه ۵۷۰ میلیارد تومان جهت فروش ارائه خواهد شد. 

وی تصریح کرد: مزایده شماره ۵۷۹ اموال تملیکی استان هرمزگان نیز از روز ۱۸ مهرماه آغاز شده و تا ۲۳ همین ماه ادامه دارد و در جریان برگزاری آن، ۷۳ ردیف کالا به ارزش ۴۹۰ میلیارد ریال به فروش می رسد. 

قهرمانی اظهار داشت: کالا‌های ارائه شده در این مزایده شامل ۲۷ ردیف از جمله تعداد قابل توجهی خودروهای سواری و ماشین آلات راهسازی و معدنی ( دامپتراک) با ارزش پایه ۹۸ میلیارد ریال است.