مسئولان، خدمات نظام و دولت را ازطریق رسانه ها برای مردم بیان کنند

محمدی اضافه کرد: در سال ۱۴۰۳ که به عنوان سال جهش تولید با مشارکت مردم توسط مقام معظم رهبری نام گذاری شده باید توجه داشت امروز در ایران اسلامی زمینه رشد و پیشرفت خیلی از موضوعات فراهم شده که با حضور مردم بوده است.
فرماندار چرداول ادامه داد: بسیاری از توانمندی‌هایی که در نظام اسلامی ایجاد شده با حضور مردم اتفاق افتاده باید از این ظرفیت مردم در بخش‌های متفاوت فکری، علمی، آموزشی و همچنین در حوره اقتصادی که می‌توانند بیشتر نقش آفرینی داشته باشند استفاده کرد.
رئیس شورای اداری چرداول افزود: همه دستگاه‌های اجرایی بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری که بر اساس یک مطالبه دقیق و راهبر کلی نظام ترسیم شده و باید مدیران اجرایی از ظرفیت مردم استفاده کنند تا بتوان کار بیشتری در حوزه اقتصاد انجام شود.
وی باد آور شد: اعتبارات در سال ۱۴۰۲ بیش از ۶۰ در صد تخصیص یافته که در مقایسه با سنوات گذشته عدد مناسبی بود  ضمن اینکه در حوزه طرح‌های ملی هم کارهای خیلی خوبی خارج از این تخصیص‌ها از جمله  جاده سازی راه کربلا  در حال انجام است.
محمدی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی چرداول باید توجه داشته باشند بحث رسیدگی به درخواست‌های مردمی که در روز دیدار مردمی مراجعه می‌کنند بسیار مهم است که غالب آنها خیلی سنگین، پیچیده و مشکلی زیاد نیست.
وی اضافه کرد: جای تشکر دارد که بعضی مدیران سریعاً در برآورده کردن درخواست آنی اقدام می‌کنند گرچه بعضی درخواست‌های خیلی طولانی شده وبعضی مدیران به وظایف قانونی خود عمل نمی کنند وباعث طولانی شدن درخواست های ارباب رجوع می شوند. 

بخوانید:  900 طرح صنعتی در استان قزوین در دست اجراست

فرماندار چرداول  با بیان اینکه پیام این عملیات خیلی مهم و ارزشمند بود، افزود: وعده صادق مقام معظم رهبری که نشأت گرفته از کلام الله مجید است اجرا شد.
وی یاد آور شد: پیام دیگر این عملیات حمایت و دفاع از کیان ایران اسلامی بود زیرا کنسولگری ایران در سوریه جز سر زمین و کیان ایران اسلامی بشمار می‌رفت که حمله به این نقطه در واقع حمله به ایران اسلامی بود.
رئیس شورای اداری چرداول  با اشاره به اینکه در این عملیات بیش از ۱۰ کشور غربی به رژیم صهیونیستی به صورت مستقیم جهت ساقط کردن موشک‌ها و پهپادها کمک رسانی و حمایت می‌کردند ادامه داد: این عملیات یک پیام خیلی مهم دیگر نیز هم برای مردم کل دنیا و هم ایران اسلامی داشت که به فرمایش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که ما می‌توانیم با امکانات، تجهیزات و اراده خود کاری کنیم تا دول استکباری نتوانند مقاومت کنند.

فرماندار شهرستان با اشاره به اینکه در آستانه فصل تابستان و هوای گرم قرار داریم نیاز است در مصرف برق، آب و موضوعات خدماتی برنامه ریزی دقیق و اطلاع رسانی لازم انجام گیرد بیان کرد: آب و برق چرداول لازم است در خصوص مدیریت برق، آب و پشتیبانی این دو موضوع برنامه لازم، با دقت طراحی و اطلاع رسانی لازم به مردم داشته باشند.منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از ایلام،علی محمدی رورز چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان چرداول با اشاره به عملیات سپاه پاسداران در پاسخ به حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق سوریه عنوان داشت: حمله غرور آفرین همراه با اقتدار سربازان رهبر، پاسداران جان بر کف انقلاب اسلامی را تبریک و صمیمانه از این عملیات شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همراهان این عملیات تشکرمی کنیم که وعده صادق مقام معظم رهبری را عملیاتی کرد و موجی از شادی و افتخار در دنیای اسلام نه تنها در ایران اسلامی و کشورهای غیر اسلامی ایجاد کردند.

بخوانید:  آغاز دهمین هم اندیشی و دانش افزایی دبیران پژوهش ورزش و جوانان سراسر کشور

فرماندار چرداول اضافه کرد: کارهای بسیار خوبی در حوزه‌های متفاوت شهری، روستایی، خدمات، زیرساختی در شهرستان انجام شده است  وباید مدیران از طریق ارتباط با رسانه ها این خدمات دولت را بیان کنند
  نماینده علی دولت درچرداول گفت :در هفته های گذشته  شاهد بودیم   چه هجمه‌هایی علیه دولت در سطح استان  انجام شد ، نماینده عالی دولت  که انصافا  ما شاهد تلاش‌های  او از نزدیک هستیم  شب و روز و تعطیلات پای کار هستند  و از طرف برخی که نمی خواهند ببینند پیشرفت ها و عملکرد دولت  را مورد نقد غیر منصفانه قراردادند ونهایتا چه بداخلاقی هایی صورت گرفت.

 ریس شواری اداری شهرستان گفت:استاندار ایلام  شخصی کاربلد و پرتوان و تلاشگر هستند و امروز کل استان‌  ایلام به کارگاه پروژه های عمرانی و خدمات رسانی  تبدیل شده و در روزهای آینده خدمات ارزشمند دولت در شهرستان چرداول در ۲سال و نيم گذشته به خدمت مردم از طریق رسانه ها ارائه خواهيم کرد