مسئولان گزارش‌های واقعی از حوزه جوانان ارائه کنند

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

 محمدی در ادامه با تاکید بر برنامه ریزی در حوزه جوانان برای آشنایی این قشر با هویت تاریخی، حس وطن دوستی، دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقایسه تطبیقی قبل و بعد از انقلاب اسلامی، خواستار تبیین برنامه ها در این راستا شد.


مسئولان گزارش‌های واقعی از حوزه جوانان ارائه کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره اهمیت آمار در برنامه ریزی مناسب حوزه جوانان گفت: مسئولان آمارهای واقعی از اقدامات خود در این حوزه به مردم ارائه کرده و از ارائه آمار صوری اجتناب کنند.

در این جلسه گزارش برنامه های اوقات فراغت دستگاه ها و معرفی دستگاه های فعال در این حوزه و آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص کمیته سامان ازدواج جوانان استان توسط دبیرخانه ستاد و گزارش فرماندار آذرشهر در مورد وضعیت حوزه جوانان در این شهرستان ارائه شد.

وی با اشاره به عملکرد بانک‌ها در ارائه تسهیلات ازدواج و فرزندآوری، گفت: بانک‌ها در هنگام وام دادن نباید سخت گیری داشته باشند و در صورت بروز مشکل و کم کاری‌، برخورد قانونی انجام خواهد شد.


آیا این خبر مفید بود؟

 

محمدی با اشاره به اجرای برنامه های مختلف در پایگاه های اوقات فراغت، خواستار بازرسی از این پایگاه‌ها و نظارت بر محتوای آموزشی آنها تاکید کرد.

بخوانید:  گل اول کنیا به ایران توسط اولونگا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی افزود: باید برای اوقات فراغت جوانان تصمیم هایی گرفته شود که عملیاتی بوده و با روحیه نشاط و جوانی این قشر تاثیرگذار سازگاری داشته باشد.


وی تاکید کرد: برنامه های اوقات فراغت به گونه ای باشد که شامل مهارت آموزی، آموزش سبک زندگی، مسئولیت پذیری اجتماعی، خانوادگی و فردی، اشتغال و ازدواج و مسکن جوانان باشد.

انتهای پیام

وی لزوم مهارت آموزی و داشتن برنامه مشخص برای جوانان را به عنوان یکی از مسائل مهم این حوزه یاد کرد و افزود: این مسأله به عنوان امری مهم باید در دستورکار دستگاه‌های مختلف قرار گیرد و جوانان  دنبال کسب مهارت باشند و دستگاه‌های متولی باید زیرساخت‌های لازم را برای پیشبرد این هدف آماده کنند.