مسئولین برای خدمت به مردم تلاش مضاعف داشته باشند


مسئولین برای خدمت به مردم تلاش مضاعف داشته باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت:‌ مسئولین نظام اسلامی کارگزار و خدمتگزار مردم بوده و باید تلاش مضاعف داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، مرتضی ولی پوری با حضور در شهرستان چهارباغ و دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه محترم چهارباغ ضمن تقدیر از تلاش های امام جمعه محترم، فرماندار و سایر روسای دستگاه های اجرایی اظهار کرد: امروز باید شبانه روزی تلاش کرد و دولت سیزدهم دولت مردمی بوده که ویژگی و شاخصه اصلی آن حضور جهادی و میدانی در بین مردم است.

وی ادامه داد: فرمانداران و بخشداران و همه مسئولین باید مردم را که پشتوانه و سرمایه اجتماعی مهم کشور هستند را به صورت ویژه لحاظ کنند و در خدمتگزاری و رضایتمندی ایشان همه تلاش خود را به کار گیرند.

معاون استاندار تصریح کرد: مسئولین نظام اسلامی کارگزار و خدمتگزار مردم بوده و باید تلاش مضاعف داشته باشند و طبق منویات مقام معظم رهبری و همچنین توصیه ها و تاکیدات رئیس جمهور محترم و نیز دکتر عبداللهی استاندار جهادی البرز علاوه بر تکریم مردم، مطالبات ایشان را شنیده و برای رفع آن تلاش نمایند.

در ادامه جعفری فرماندار چهارباغ ضمن تشکر از حضور معاون استاندار و هیات همراه بیان کرد: با حمایت های امام جمعه و نیز تلاش های شبانه روزی و همچنین پای کار بودن و عملکرد جهادی مسئولین شهرستانی، بحمدالله شاهد اتفاقات مثبت و رشد کمی و کیفی در چهارباغ هستیم.

وی گفت: امروز باید در بین مردم باشیم و برای مردم تمام تلاش خویش را انجام دهیم که سیاست های کلی نظام و راهبردهای دولت آیت الله رئیسی و نیز تاکیدات نماینده عالی دولت در استان نیز برنامه ریزی عملیاتی و شفافیت و پاسخگویی در همه عرصه هاست.

فرماندار چهارباغ تصریح کرد: استفاده از ظرفیت معتمدین، جوانان و بانوان و همجنین ارتباط مناسب با رسانه ها در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و نیز جهاد تبیین که از منویات اصلی رهبر معظم انقلاب است را در همه حوزه های اجرایی و عملیاتی چهارباغ لحاظ خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: با تقویت سرمایه اجتماعی و نیز ارائه خدمات مناسب به مردم، تکریم ایشان و همچنین تلاش مضاعف باید کمبودها و کاستی های موجود را از بین ببریم و جا دارد از همه مردم شریف و ولایتمدار چهارباغ و نیز مسئولین پرتلاش شهرستان تشکر ویژه نمایم که برای توسعه این منطقه کنار ما هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه چهارباغ ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) از حضور معاون استاندار در شهرستان و بررسی مسائل و مشکلات منطقه تشکر کرد و خواستار توجه بیشتر و حمایت مضاعف مسئولین استانی به نسبت به چهارباغ تازه تاسیس و نوبنیان شد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع