مسئولین همراهی های لازم را با تیم خیبر داشته باشند

او خاطر نشان کرد : همه ما از مردم گرفته تا مسئولین فرهنگی، اقتصادی و ورزشی موظف هستیم زیر ساخت های لازم را فراهم و  تیم را یاری کنیم  تا  تیم بتواند به هدف خود که صعود لیگ برتر است دست پیدا کند.

او افزود: در بحث فوتبال هم در دوره های مختلف افراد با نام و نشان داریم که در سطح فوتبال کشور شناخته شده هستند و چهره ملی محسوب می شوند.

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ عصر امروز هشتم شهریور ماه ،حجت الاسلام و المسلمین سید احمد شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان  با حضور در اردوگاه کمالوند ضمن بازدید از  تمرین تیم فوتبال خیبر خرم آباد  با مدیرعامل ، کادرفنی و بازیکنان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام  شاهرخی با بیان اینکه این تیم در دوره های مختلف توان خود را برای موفقیت به کار گرفته است به خصوص در چند سال گذشته ، گفت: امسال ظرفیت های خوبی به کار گرفته شده، بازیکنان خوبی هم  بومی و هم بازیکنان از استان های دیگر جذب شده ، همچنین یک مربی بومی ، کار بلد و باتجربه هدایت تیم را بر عهد گرفته است که امیدواریم امسال به نتیجه مطلوبی برسد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد شاهرخی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: استان لرستان در باب ورزش و رشته‌های مختلف ورزشی از جمله فوتبال، کشتی ، دوومیدانی و ورزش های رزمی سابقه کهنی دارد و قهرمانان پرافتخاری تقدیم به کشور کرده است.

بخوانید:  آخرین و جدیدترین وضعیت آمار کرونایی استان اردبیل تا ۷ شهریور ۱۴۰۱
مسئولین همراهی های لازم را با تیم خیبر داشته باشند

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع

او  به کمپ تیم خیبر اشاره کرد و  یادآورشد : این کمپ با توجه به تغییرات و تلاش های انجام شده   در شان این تیم نیست و نیاز است همه  همراهی کنند از مسئولین مربوطه هم می خواهیم شرایط لازم را مهیا تا کمپی مناسب و در شان این تیم فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:مسئولین به پاس سرمایه گذاری صورت گرفته در تیم خیبر همراهی های لازم را داشته باشند.