مسوولان چابهار برای خدمت به مردم و کاهش مشکلات جهادی و بسیجی وار ورود کنند

وی افزود: بررسی مشکلات مدارس فرسوده و ساخت مدرسه جدید از مواردی است که مسوولان باید پیگیر باشند. در اینجا باید عنوان کنم طرح هادی روستاهای بخش مرکزی با همراهی بنیاد مسکن استان در حال پیگیری است.

سپاهی افزود: همراهی مردم در برنامه های اجرایی شهرستان چابهار و بخش‌های مرکزی، پلان و پیرسهراب قابل تحسین است.

فرماندار: مسوولان چابهار برای خدمت به مردم و کاهش مشکلات جهادی و بسیجی وار ورود کنند

وی بیان کرد: با وجود مشکلات آنتن دهی تلفن همراه، به زودی این مشکل مرتفع خواهد شد و ساخت مدرسه استقلال طیس کوپان با مشارکت بنیاد و نوسازی مدارس در حال بررسی و ساخت آغاز خواهد شد.

فرماندار: مسوولان چابهار برای خدمت به مردم و کاهش مشکلات جهادی و بسیجی وار ورود کنند

فرماندار چابهار با اشاره به اینکه برای بازسازی بندسارها تصمیمات بسیارخوبی گرفته شده است، گفت: همکاری و برنامه ریزی بسیار خوب جهاد کشاورزی شهرستان و استان در خصوص ساخت آب بندها و ترمیم بندسارهای حوزه کشاورزی بخش مرکزی باعث رونق و آبادانی و در نهایت مهاجرت معکوس از شهر و حاشیه شهر به روستاها خواهد شد.

سپاهی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در تیرماه گفت: مشارکت در انتخابات مورد تاکید است و حضور در انتخابات تیری به چشم دشمن خواهدبود.منبع

وی تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم با جهاد کشاورزی در خصوص کلاس‌های آموزشی در بین کشاورزان در خصوص مدیریت اصولی کشت محصول و مدیریت آب کشاورزی انجام شده و امیدواریم باهمکاری شما معتمدین مدیریت در اجرای آبرسانی کشاورزی پنجره ی جدیدی را باز کند.

به گزارش برنا؛ جواد سپاهی در نشست معتمدین و ریش سفیدان بخش مرکزی اظهارکرد: جلسات مختلف با هدف بررسی مشکلات برگزار می‌شود و امروز جا دارد از خدمات دولت مردمی تشکر و شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان را تسلیت و از خدمات شهید خدمت با توجه به حضور مستمر در شهرستان و استان برای بررسی پروژه‌های آبرسانی، راهداری و برقرسانی تقدیر کنیم.

بخوانید:  متوسط مدت زمان پایان طرح های عمرانی در دولت «روحانی» از ۱۰.۲ سال به ۱۶.۹ سال رسید/ بدهی ۱۵۲ هزار میلیاردی دولت به پیمانکاران در سطح ملی

فرماندار چابهار گفت: خدمات ارزنده‌ای از طرف بنیاد مستضعفان در حوزه برقرسانی بخش مرکزی انجام شده و سوخت مورد نیار کشاورزان بر اساس گزارش جهاد کشاورزی و بازدیدها در اختیار قرار می‌گیرد و چنانچه اگر موردی نیاز به بررسی دارد معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری بررسی‌های مورد نیاز را انجام خواهند داد.

وی ادامه داد: جاده‌های روستایی در بخش مرکزی در حال ارتقا و انشالله با همراهی شما مردم بتونیم جاده‌های روستایی را به کمترین حد ممکن برساند.

سپاهی خاطر نشان کرد: در حوزه راه، برق رسانی و آبرسانی خدمات ارزنده‌ای در دولت مردمی شکل گرفته و روستاهای فاقد آبرسانی با همراهی دولتمردان و جهاد آبرسانی پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی گفت: رئیس جمهور شهید نگاه ویژه‌ای به سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار در سفرهای گذشته داشته و تاکیدات بسیار مهمی در حوزه شهرستان برای رفع مشکلات مردم کردند.

وی حضور معتمدین، متنفذین، علما روحانیون شهرستان را در پیشبرد اهداف توسعه ای منطقه را بسیار مهم برشمرد و گفت: همراهی مهم و موثر جوانان و نخبگان و اساتید دانشگاه هم می تواند راهگشای مشکلات در منطقه باشد.

فرماندار چابهار با اشاره به شعار سال جهش تولید با مشارکت مردم گفت: همراهی مردم در کنار دولتمردان ومشارکت آنان در رونق تولید و ساختن جامعه بسیار مهم است.