مسی و لواندوفسکی به میدان می‌روند


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ فوتبال‌دوستان امروز می‌توانند ۴ دیدار از بازی‌های جام جهانی را تماشا کنند.

۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ آرژانتین- عربستان، ورزشگاه لوسیل

از ساعت ۱۳:۳۰ روز اول آذر، اولین مسابقه از گروه سوم مسابقات بین تیم های آرژانتین و عربستان برگزار می‌شود، دیداری که صفحه اول کتاب آخرین جام جهانی لیونل مسی خواهد بود.

بر کسی پوشیده نیست که آرژانتینی‌ها فقط برای قهرمانی پای به این مسابقات می‌گذارند و در گروهی نسبتا ساده قرار دارند اما رقیب‌شان در بازی اول تیمی سخت‌کوش و رو به رشد چون عربستان رنارد است که اصلا نمی‌خواهد پا پس بکشد.

آرژانتینی‌ها پیشتر سابقه آچمز شدن مقابل ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ را دارند و بعید نیست با توجه به سابقه نه‌چندان خوب در بازی‌های آغازین جام‌های جهانی، همین ابتدای کار با شوک مواجه شوند. هرچند که این اتفاق چیزی شبیه به معجزه برای عربستانی‌ها است.

۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ دانمارک- تونس، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

ورزشگاه مجهز اجوکیشن سیتی از ساعت ۱۶:۳۰ میزبان دیدار دانمارک و تونس است. رقابتی که شاید به اندازه بازی‌های تیم‌های ملی شامل ستارگان دنیای فوتبال جذاب نباشد اما اگر بازی‌های دانمارک در یورو را مشاهده کرده باشید، بخاطر نمایش‌های زیبای شاگردان هیولمند این دیدار را می‌بینید. در سمت مقابل دانکار البته تونسی قرار دارد که رسانه‌ها به شدت بابت تفکر دفاعی‌شان از آن‌ها انتقاد می‌کنند. پس روی کاغذ دانمارکی‌ها برنده این دیدار هستند.

۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ مکزیک- لهستان، ورزشگاه راس ابوعبود

دیگر دیدار مهم گروه سوم از ساعت ۱۹:۳۰ برگزار می‌شود. دیداری بین هم‌تیم‌های لواندوفسکی که با مربی جدیدشان میشنیه‌ویچ چندان اقتدار ندارند مقابل مکزیک تاتا مارتینو. مهم‌ترین دلیل برای مشاهده بازی می‌تواند نمایش سوپراستار لهستانی‌ها باشد و لوانوی آماده در مکزیک. دو تیم قدرتی تقریبا برابر دارند اما کفه ترازو به سمت مکزیکی‌ها می‌چربد. لهستان دو بار تا امروز رتبه سومی جام جهانی را کسب کرده که بعید به نظر می‌‌رسد این بار حتی از گروه‌شان صعود کنند.

۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ فرانسه – استرالیا، ورزشگاه الجنوب

آخرین دیدار سه‌شنبه دیداری بین فرانسه مقابل استرالیا در ورزشگاه الجنوب است که ساعت ۲۲:۳۰ برگزار خواهد شد.

فرانسه بدون شک یکی از مدعیان جام است و می‌تواند با توجه به ترکیب کامل تیم و دست باز سرمربی به راحتی به جمع ۴ تیم پایانی برسد اما اگر مانند جام ۲۰۰۲ شروع کند کلاهش پس معرکه است زیرا آن‌جا به عنوان قهرمانی دوره قبل به زمین رفت و از سنگال که باخت هیچ، در ۳ بازی گروهی حتی گل نزد و جام را ترک کرد.

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع