مشارکت خیرین در امر خطیر ورزش را به فال نیک می‌گیریم

وی افزود: استان اصفهان در زمینه حضور و مشارکت خیرین در پروژه های مختلف سرآمد است و حضور خیرین در امر خطیر ورزش را نیز به فال نیک گرفته و امیدواریم فضاهای ورزشی به همت و مشارکت خیرین توسعه پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، در چهاردهمین  روز از بهمن ماه ۱۴۰۱، در آیین کلنگ زنی خانه تکواندو شهرستان کاشان، جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان ضمن گرامی داشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و تبریک سالروز میلاد حضرت علی(ع) در سخنانی اظهار داشت: شهرستان کاشان یکی از شهرستان های قدیمی، قهرمان پرور و دارای پتانسیل های فراوان به ویژه در حوزه ورزش است.

محمدی در ادامه ضمن تجلیل از مشارکت خیرین در حوزه ورزش به ویژه عزیز قنواتی خیر نیک اندیشاین پروژه تصریح کرد: انتظار می رود در کوتاه ترین زمان ممکن، فاز اول و دوم این مجموعه به بهره برداری رسیده و موجب افزایش سرانه ورزشی در شهرستان شود.

منبع

مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان افزود: کاشان از قطب های ورزش استان است و مطمئنا با همیت و جدیتی که وجود دارد و با همراهی مردم و خیرین، در آینده نیز شاهد اتفاقات مهم و فرخنده ای برای این شهرستان خواهیم بود.


آیا این خبر مفید بود؟

انتهای پیام


مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان:
مشارکت خیرین در امر خطیر ورزش را به فال نیک می‌گیریم


|