مشهد در وضعیت نارنجی کرونایی


مشهد در وضعیت نارنجی کرونایی

استاندار خراسان رضوی گفت : مشهد و هفت شهر دیگر استان در وضعیت نارنجی قرار گرفته اند و دو شهر این استان نیز در وضعیت قرمز است.

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، یعقوبعلی نظری در جلسه ستاد کرونای استان گفت : متاسفانه همه ی نمودار های کرونا در این روزها صعودی شده ما تاکید داریم همه ی مسولین مربوطه و احاد مردم ، هم به صورت فردی و هم به صورت جمعی حتما مراعات کنند که شرایط حادتر نشود و مجبور به اعمال برخی از محدودیت ها برای حفظ جان مردم نشویم.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد : هر چقدر ما در این مرحله بیشتر رعایت کنیم از شدید شدن این ویروس جلوگیری کردیم اما اگر رعایت نکنیم در یکی دو‌ هفته آینده در وضعیت قرمز قرار خواهیم گرفت .
نظری با اشاره به در پیش بودن ایام ماه محرم تاکید کرد : قبل از شروع ماه محرم برای همه ی مسولین هیئات جلسات توجیهی  برگزار شود و مسولیت رعایت بهداشت در هیات ها  مساجد تکیه ها و هرجا که مراسم برگزار می شود بر عهده کسانی است که در آن محیط مسولیت دارند.
استاندار با اشاره به طرح شهید سلیمانی گفت : طرح شهید سلیمانی را باز خوانی و احیای مجدد کنید و یک کار مشترک بین دستگاه ها و سپاه امام رضا (ع) در فضای وسیع انجام شود .

انتهای پیام//

منبع