مشکلات بیمارستان کودکان‌ مردانی آذر بررسی شد

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در این بازدید خاطرنشان کرد: جلسه مشترکی با خیر خوشنام مردانی آذری داشتیم و مطالبات آنها در خصوص بیمارستان را شنیده و بر مبنای آن این بازدید ترتیب داده‌ شده است.منبع

برگی با اشاره مسئله آب بیمارستان کودکان مردانی آذر نیز گفت: در هفته‌های آتی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان را دعوت خواهیم کرد و پیگیر مشکلات قطعی آب بیمارستان خواهیم بود.

وی افزود: راه دسترسی بیمارستان بایستی تغییر و اصلاح شود و برای حل مشکل روشنایی مسیر نیز باید هماهنگی‌های لازم با شرکت برق انجام گیرد.

وی در پایان تصریح کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری از هیچ اقدامی برای حل معضلات بیمارستان کودکان مردانی آذر تبریز دریغ نخواهد کرد.

هوشیار با اشاره به مشکلات بیمارستان کودکان مردانی آذر اذعان کرد: پیگیر موارد و مشکلات اعلام شده هستیم و امیدوارم در عرض یک ماه این مسائل با تلاش‌های شهردار منطقه ۹ تبریز حل شود.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، یعقوب هوشیار به‌ همراه حجت‌الاسلام و المسلمین رسول برگی ، حکیمه غفوری و یاسین بجانی و پرویز هادی اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در بازدید از بیمارستان مردانی آذر اظهار کرد: مشکلاتی همچون  راه دسترسی، قطعی آب بیمارستان، عدم خط‌دهی تلفن‌های همراه، عدم خدمات دهی شرکت اتوبوسرانی، استقرار خط تاکسی، ورودی نامناسب بیمارستان که معضلی برای مردم و تردد آمبولانس‌ها هستند مهمترین مشکلات بیمارستان مردانی آذر هستند.

وی افزود: برای حل مشکل روشنایی بیمارستان مسئولین شرکت برق را به صحن شورای اسلامی شهر دعوت کرده و موضوع را پیگیری می‌کنیم.