مشکلات مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی برطرف می‌شود


استاندار مازندران : مشکلات مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی برطرف می‌شود

سید محمود حسینی پور استاندار مازندران به گردشگر پذیر بودن استان مازندران اشاره کرد و گفت: احیای مساجد و نمازخانه های بین راهی و اماکن مقدس نظی امامزادگان که در راه های مواصلاتی استان قرار دارند مورد توجه است و کارهایی در دست اجرا داریم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا از مازندران ، سید محمود حسینی پور  در هشتمین اجلاسیه استانی نماز که با شعار نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده، معلمان آینده در اردوگاه دانش آموزی بادله برگزار شد، با بیان اینکه استان علوی تبار مازندران از گذشته تا به امروز علما، روحانیون و شخصیت ای مذهبی برجسته ای را تقدیم اسلام و کشور کرده است، اظهار کرد: رزمندگان این خطه از شمال کشور در مبارزه با منافقین(حادقه جنگل)، پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرم خوش درخشیدند و بیش از ۱۰هزار و ۴۰۰شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

استاندار مازندران ضمن گرامیداشت یادو نام ۴۳شهید مدافع امنیت استان، افزود: در جبهه مقاومت هم مازندران پیشتاز بود و بیشترین شهید از این دیار تقدیم دفاع از حریم آل الله شد.

وی با بیان اینکه این استان در ارتباط با نماز و ترویج این فریضه واجب الهی با راهبری حجت الاسلام والمسلیمن محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در استان مازندران و رئیس ستاد اقامه نماز استان، و حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی، دبیر ستاداقامه نماز استان برنامه های مختلفی را در دست اجرا دارد، گفت: بدون استثناء در تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی استان نماز جماعت برقرار است اگر چه که باید در این امور بیشتر تلاش کنیم.

استاندار مازندران با بیان اینکه برپایی نماز جماعت و مشارکت مسئولان در برپایی نماز جماعت یکی از شاخص های ارزشیابی مدیران است، ادامه داد: معتقدم اگر در اداره ای با خلوص نیت به نماز توجه شود به طور حتم فساد احتمالی در آن نهاد رشد نمی کند و ریشه کن هم خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کردحضور حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور در استان مازندران به ایجاد نهضت جدیدی در فرهنگ نمازخوانی در بین اقشار مختلف جامعه ختم شود.

حسینی پور به گردشگر پذیر بودن استان مازندران اشاره کرد و گفت: احیای مساجد و نمازخانه های بین راهی و اماکن مقدس نظی امامزادگان که در راه های مواصلاتی استان قرار دارند مورد توجه است و کارهایی در دست اجرا داریم.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع