مشکل زمین فوتبال ساحلی حل می شود

وی افزود: فوتبال اصفهان تنها در ۲ باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن خلاصه نمی‌شود. باید امکانات سخت افزاری لازم فراهم باشد و در لیگ‌های پایین‌تر نیز نماینده داشته باشیم که زمان‌بر است، البته نباید در حد شعار باشد. 

طاهری در ارتباط با امکان شرکت در انتخابات هیئت فوتبال برای دوره جدید گفت: هنوز ۵ ماه مانده است باید ببینیم عملکردمان چه خواهد بود و چه اتفاقی خواهد افتاد. از مهر ۹۹ که آمدم موضوع کرونا بود، در این مدت ۴ رئیس فدراسیون عوض شد و اساسنامه فدراسیون نیز در حال تغییر بود.سعی کردیم در حد وسعمان جوابگو جامعه فوتبال اصفهان باشیم.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، علی طاهری در حاشیه مراسم اختتامیه لیگ‌های فوتبال اصفهان و تجلیل از فعالان فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در این فصل نزدیک ۲ هزار مسابقه برگزار شد و امروز از تمام اعضا زحمتکش جامع فوتبال تجلیل شد. فوتبال اصفهان جامعه عظیمی دارد و تا جایی که به سطح استاندارد برسد، راه زیاد و کار سختی در پیش است.

وی تاکید کرد: بخش خصوصی نیاز به دیده شدن دارد. انشالله برای نیم‌فصل دوم این امکان زیرساختی فراهم شود.

انتهای پیام منبع

رئیس هیئت فوتبال اصفهان در خصوص مشکل زمین فوتبال ساحلی استان تصریح کرد: از آقای طغیانی و اعضا شورای شهر تشکر می‌کنم. تیم باشگاه دکتر تامین امسال قدری دلسرد شدند ولی با صحبت‌های انجام شده تا ۳ ماه آینده مشکل زمین حل می‌شود.

بخوانید:  پیروزی شاگردان رضایی برابر تیم والیبال نشسته جوانان