مصرف برق از مرز ۵۲۰ مگاوات در کهگیلویه و بویراحمد گذشت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از عبور میزان مصرف برق از مرز ۵۲۰ مگاوات در این استان طی ساعات پیک بار اظهار نگرانی کرد.

افزایش بسیار نگران کننده برق در استان

 

مصرف برق از مرز ۵۲۰ مگاوات در کهگیلویه و بویراحمد گذشت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر وضعیت نگران ‌کننده مصرف برق از سوی مشترکین در این استان، خاطرنشان کرد: مصرف برق در شهرستان چُرام به ۳۲ مگاوات با افزایش شش مگاوات نسبت به سال گذشته رسیده که البته بدلیل همین افزایش مصرف، کابل برق خروجی ایستگاه چُرام باعث قطع فیدرهای کلایه،  سرفاریاب و خود شهر چرام شده است.

منبع

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از برقدار شدن فیدرهای قطع شده ایستگاه فوق توزیع شهرستان چُرام‌ تا دقایقی دیگر هم خبرداد اما از مشترکین سراسر استان خواست مصرف برق خود را مدیریت کنند تا شاهد چنین خاموشی های نگران کننده ای نباشیم.

وی با بیان اینکه مصرف برق در شهرستان گچساران از مرز ۱۸۶ مگاوات در ساعات پیک بار ( ۱۳ تا ۱۸ و ۲۰ تا ۲۴ ) با افزایش ۲۰ مگاوات نسبت به مدت مشابه پارسال رشد مصرف را نشان می دهد، اظهارداشت: وزش بادهای سهمیگن و طوفان های سیل آسا در ساعاتی پیش نیز باعث قطع برق از ایستگاه های فوق توزیع ساران و جهاد در این شهرستان شده است.

معتمدی زاده از تلاش گسترده اکیپ های تخصصی صنعت برق در استان کهگیلویه و بویراحمد برای تامین برق پایدار در مناطقی که اکنون با مشکل قطعی برق مواجه شده اند خبرداد و اظهارداشت: پیش تر و در اخبار مختلف از مشترکین خواسته بودیم مصرف برق خود را مدیریت کرده تا شاهد چنین روزهایی نباشیم.

بخوانید:  بازدید دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه از مسیر انتقال آب به دریاچه ارومیه + فیلم

انتهای پیام 

مشترکین همکاری نکنند حتما شاهد قطع برق خواهیم بود 

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛جمال معتمدی زاده در حاشیه بازدید از پُست فوق توزیع شهرستان چُرام گفت؛ متاسفانه برای اولین بار در تاریخ صنعت برق استان کهگیلویه و بویراحمد شاهد افزایش سرسام آور مصرف برق و عبور آن از مرز ۵۲۰ مگاوات با رشد بیشتر از ۲۰ درصد در مدت مشابه سال گذشته این استان هستیم.

|