معاون علمی رئیس جمهور پیوند صنایع دستی و میراث فرهنگی و فناوری‌های نوین آثار مثبتی دارد

دهقانی یادآورشد: هرجایی که فناوری باعث شکوفایی این سه حوزه شود ما آن را حوزه خلاق می‌دانیم و اعتبارات بسیار خوبی نیز برای این کار در نظر گرفته‌ایم. اعتقاد داریم در این وزارتخانه اتفاقات بسیار خوبی روی خواهد داد از این رو باید یک تفاهم‌نامه همکاری در این زمینه امضا کنیم.

انتهای پیام/

خبرگزاری برنا- گروه علمی و فناوری؛ روح‌الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس جمهوری در نشستی با سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی که با حضور معاونان و مدیران دو دستگاه برگزار شد، گفت: در سطح شهر بناهای تاریخی زیادی وجود دارد که بعد از مرمت تغییر کاربری دادند، معاونت آمادگی کامل دارد تا هزینه مرمت این بناهای تاریخی را با نظارت وزارت میراث ‌فرهنگی پرداخت کند تا ضمن حفظ این بناهای تاریخی، تبدیل به مرکز نوآوری و خلاق شوند.

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس جمهوری در این نشست همچنین تاکید کرد: تمرکز اصلی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بر روی فعالیت‌ها و ماموریت‌هایشان است.‌ امید دارم این جلسه نتایج پرباری را به دنبال داشته باشد.

دهقانی در پایان تاکید کرد: بسیار خوش‌بین هستم و اعتقاد دارم این حوزه بکر و خلاق یک ثروت بزرگ است که باید در تامین منافع کشور از آن استفاده کنیم.


وی افزود: علاقه زیادی به حوزه ماموریت‌های وزارت میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دارم و با توجه به اهمیت این حوزه‌ها تمام امکانات معاونت علمی در اختیار توسعه ماموریت‌های این وزارتخانه قرار خواهد گرفت.

بخوانید:  واریز پول به حساب زلزله زدگان تحت پوشش بهزیستی در خوی

وی ادامه داد: علاقه‌مندم با این وزارتخانه همکاری کنم، اعتقاد دارم کارهای بزرگی را می‌توان با این وزارتخانه انجام داد. تمام امکانات و ظرفیت‌های ما در اختیار توسعه ماموریت‌های سه‌گانه این وزارتخانه قرار خواهد گرفت.


|

منبع
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف