معرفی نفرات برتر روز اول رقابت های قهرمانی کشور رده های پایه دختران


به گزارش خبرگزاری برنا،  روز اول رقابت های قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در رده های سنی نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ سال (رده امید) دختران، پنج شنبه ۶ مرداد در استان زنجان برگزار شد.

این مسابقات با حضور ورزشکار منتخب استان ها برگزار می گردد تا در نهایت مدال آوران مسابقات به همراه ۲ ورزشکار منتخب کادر فنی و یک ورزشکار مدال آور مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان ۲۰۲۱ (به شرط شرایط سنی) به مرحله بعد انتخابی تیم ملی راه پیدا می کنند.

نفرات برتر روز اول به شرح زیر هستند:

کاتا انفرادی نوجوانان:

۱. یکتا داوری دولت آبادی از استان اصفهان

۲. فرنگیس صالحی از استان هرمزگان 

۳. آیلین بهاری از استان آذربایجان غربی

۳. هستی نیک نهاد از استان فارس

 وزن ۴۷- نوجوانان :

۱. غزل یزدانی از استان البرز

۲. روناک گل محمدی از استان آذربایجان غربی

۳. فاطمه زهرا خدمتگزار از استان مازندران

۳. غزل فتحی از استان لرستان

وزن ۵۴- نوجوانان:

۱. آوا برزگر از استان مازندران 

۲. محیا نادری از استان همدان 

۳. ریحانه کریمی از استان فارس

۳. سوگند عیاری از استان تهران

نفرات منتخب کادر فنی:

۱.مهشید محمدی از استان لرستان

۲.هستی صالحی از استان مازندران

وزن ۵۴+ نوجوانان:

1. زهرا محمدی از استان قزوین 

۲.فاطمه عابدی از استان مازندران 

۳‌‌. باران اسدزاده از استان البرز

۳. مانیا خاص امیری از استان لرستان 

نفرات منتخب کادر فنی:

۱. مهلا صداقت از استان مازندران

۲. فاطمه صادق از استان تهران

کاتا انفرادی جوانان:

۱. هانیه ژاله از استان کرمان(صنعت مس رفسنجان )

۲. مبینا اوزایش از استان تهران 

۳. ملیکا سلطانی از استان اصفهان

۳. ساجده جهانشاهی از استان کرمان (صنعت مس رفسنجان)

وزن ۴۸- جوانان:

۱. یلدا نقی بیرانوند از استان همدان

۲. زهرا ابراهیمی از استان گیلان 

۳. سیده مهدیه سیدپور از استان مازندران

۳. مهرنگار احمدی از استان کرمان(صنعت مس رفسنجان)

نفرات منتخب کادر فنی:

۱.اسما صفری از استان کرمانشاه

۲.نگار غیبی از استان خوزستان

وزن ۵۳- جوانان:

۱. فاطمه زهرا سعیدآبادی از استان کرمان(صنعت مس رفسنجان)

۲. ساحل امیر پناهی از استان کرمان(صنعت مس رفسنجان)

۳. مهشید سلطانی از استان زنجان

۳. سپیده نعل بندی از استان قزوین

وزن ۵۹- جوانان:

1. فاطمه یوسفی از استان لرستان

۲. ستاره زارعی از استان مازندران

۳. پریا علیزاده از استان مازندران

۳. الینا صفا جو از استان سمنان

نفرات منتخب کادر فنی:

۱. مائده نجفی از استان تهران

۲. مائده زارعی از استان همدان

وزن ۵۹+ جوانان:

۱. زهرا رحیم پور از استان تهران

۲. اسرا کریمی راد از استان ایلام

۳. ملیکا اسدی  از استان فارس

۳. نگین زارعین از استان یزد

نفرات منتخب کادر فنی:

۱. نرگس نظری از استان مازندران

۲. سوما اکبری از استان کرمانشاه

مسابقات قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) جهت تشکیل تیم های ملی رده های سنی پایه برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ که طی روز های ۲۵ الی ۲۹ آذر ۱۴۰۱ در تاشکند ازبکستان خواهد بود، برگزار می شود.

انتهای پیام // 



منبع