مقایسه عملکرد پرفکت مانی (Perfect Money) و اسکریل

تراکنش‌ها انعطاف‌پذیر هستند و وجوه به‌طور امن در سیستم منتقل و دریافت می‌شوند. به علاوه، می توانید با شرکت در برنامه های مشارکت درآمد اضافی دریافت کنید.

پرفکت‌مانی روش‌های شارژ حساب مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به شما امکان انجام معاملات را به سریعترین حالت ممکن و بدون دردسر را فراهم کند. این سیستم مالی پیشرو یکی از محبوب ترین گزینه ها در دنیای دارایی های دیجیتال است. همچنین با استفاده از پرفکت مانی، می توانید یک درگاه پرداخت آنلاین نیز در سایت خود ایجاد کنید.

هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین ارائه دهنده پرداخت، کارمزد تراکنش اولویت بیشتری دارد. در این مورد،Skrill هزینه های بیشتری نسبت به پرفکت مانی دریافت می کند. انتقال پول Skrill به Skrill،2.99٪ کارمزد از شما دریافت می کند، در حالی که پرفکت مانی برای همان مورد، 1.99٪ کارمزد از شما دریافت می کند.

Skrill یک سیستم ضد کلاهبرداری را برای جلوگیری از هرگونه فعالیت مشکوک و هر نوع حمله امنیتی سایبری ایجاد کرده است. علاوه بر این،Skrill یک کارت پیش پرداخت به کاربران خود ارائه می دهد که به حساب Skrill آنها متصل می شود و می توان از آن برای برداشت پول از دستگاه های خودپرداز و خریدهای حضوری استفاده کرد. تنها نکته منفی این سیستم فرآیند تأیید حساب Skrill است که می‌تواند زمان‌بر باشد و در بررسی‌های سیستم باعث شکایت‌هایی از سوی کاربران بوده است.

پرفکت مانی یک سیستم آسان و امن است که امکان انتقال فوری وجه را بین کاربران سیستم را فراهم می کند. یکی از مزیت های رقابتی پرفکت مانی نرخ پایین کارمزد تراکنش آن است که تنها 0.5 درصد برای انتقال داخلی است. به علاوه، حساب های کاربری سالانه 4 درصد سود دریافت می کنند.

بخوانید:  کشته‌شدگان بیگناه حوادث زاهدان شهیدند

Skrill یک ارائه دهنده کیف پول دیجیتال چند ارزی برای انجام پرداخت های آنلاین، انجام انتقال و ذخیره پول می باشد. این سیستم در بیش از 120 کشور با کیف پول دیجیتال ارائه شده برای 40 ارز مختلف گسترش یافته است.

Skrill در سال 2001 تاسیس شد و اولین بار با نام Moneybookers شناخته شد. این برنامه مشابه PayPal عمل می کند و به کاربران خود این امکان را می دهد که مبالغی را میان افراد در سراسر جهان مبادله کنند. به طور مشابه، پیمنت استیت پرفکت مانی نیز یک سرویس مالی است که برای کاربران خود این امکان را فراهم کرده است که پرداخت های سریع و انتقال پول را به صورت ایمن در بستر اینترنت انجام دهند.

این شرکت یک ربات چت را در سیستم خود راه اندازی کرده است که فقط برای شرکت کنندگان Skrill در دسترس است. با این حال، پاسخ های ارائه شده توسط یک ربات ممکن است به طور کامل با مشکل رخ داده مطابقت نداشته باشد و نتوان آن را با یک پشتیبانی واقعی مقایسه کرد.

انجام تراکنش‌ها بصورت منعطف صورت می گیرد یعنی روش های مختلفی برای این کار در اختیار کاربران قرار گرفته است و وجوه به‌طور امن در سیستم منتقل و دریافت می‌شوند. با این حال، بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی پرفکت مانی را به عنوان روش پرداخت نمی پذیرند. تمامی تراکنش های انجام شده با این سیستم غیرقابل این سایت برگشت پذیر بوده و پس از انجام آن قابل مبلغ مجددا پس گرفته نمی شود. هزینه هایی که برای انتقال پرفکت مانی دریافت می شود در برخی موارد زیاد است و آخرین نکته این است که کاربران آمریکایی را نمی پذیرد.

بخوانید:  برگزارى جشنواره فرهنگى ورزشى در البرز الگویى برای کشور خواهد بود

همین ویژگی ها در مورد سیستم پرفکت مانی نیز صدق می کند. پرفکت مانی تقریباً 14 سال است که در paymentstate.com این تجارت فعالیت می کندبه همین دلیل است که پرفکت مانی به یک گزینه قابل اعتماد در بین کاربران از نظر امنیت و محرمانه شناخته شده است.

 

مزایا و معایب پرفکت مانی

پرداخت با Skrill آسان، سریع و مطمئن است و تمام داده های شما در یک کیف پول معتبر ذخیره می شود. همچنین مشتری می تواند بین حساب اسکریل خود و حساب بانکی آنلاین پول انتقال دهد و امکان برداشت پول با استفاده از دستگاه خودپرداز را فراهم است.

پرفکت مانی در مقابل اسکریل

پرفکت مانی یک حساب کاملا رایگان به کاربران خود ارائه می دهد در حالی که حساب Skrill فقط برای استفاده شخصی رایگان است تا زمانی که حداقل هر 6 ماه یکبار وارد شوید یا تراکنش انجام دهید.

مزایا و معایب Skrill

Skrill برنامه‌ای را ارائه می‌کند که سریع‌ترین و راحت‌ترین راه برای دسترسی کاربران به تمام ویژگی‌های اصلی حساب و اتصال حساب خود به واسطه تلفن همراه است، در حالی که پرفکت مانی گزینه پلت فرم تلفن همراه را ندارد.

هر دو سیستم بسیار امن و مطمئن هستند. با این حال، در موردSkrill، نگرانی‌هایی در رابطه با ارتباط گذشته آن با صنعت شرط بندی وجود داشته است، اما مهم است که به یاد داشته باشید که Skrill در بریتانیا تأسیس شده است و طبق قوانین بریتانیا به فعالیت خود ادامه می‌دهد. Skrill کاملاً قانونی است و از یک سیستم ضد کلاهبرداری برای جلوگیری از هرگونه فعالیت مشکوک و هر نوع حمله امنیتی سایبری استفاده می کند.

بخوانید:  غیبت خبرساز یک استقلال در استارت آبی ها

هر دو سرویس به طور گسترده ای شناخته شده هستند، با این حال، پرفکت مانی چند سال جدیدتر از Skrill است، پرفکت مانی در سال 2007 راه اندازی شد در حالی که Skrill برای اولین بار در سال 1998 راه اندازی شد.

شما هم اکنون میتوانید حساب پرفکت مانی خود را در وبسایت پیمنت استیت ایجاد کرده و از دیگر خدمات آن بهرمند شوید.

محتوای این مطلب تبلیغاتی است و توسط سفارش‌دهنده، تهیه و تنظیم شده استمنبع

در این مقاله ما قصد داریم سیستم مالی پرفکت مانی را با اسکریل مورد مقایسه و ارزیابی قرار دهیم. این دو سیستم در نحوه عملکردشان بسیار شبیه به هم کار میکنند و به طور گسترده در میان کاربران خود مورد استفاده قرار می گیرند، با این حال، تفاوت های جزئی بین آنها وجود دارد که ما در این مقاله به آن پرداخته ایم.