ملی‌پوشان والیبال در رقابتی نزدیک مغلوب صربستان شدند

|

منبع

ملی‌پوشان والیبال در رقابتی نزدیک مغلوب صربستان شدند

مردان والیبال ایران در این مسابقه با نتیجه سه بر دو و با امتیازهای 25 بر 21، 20 بر 25، 25 بر 20، 24 بر 26 و 15 بر 10 نتیجه را به حریف قدرتمند خود واگذار کردند.

بخوانید:  پاس گل دیدنی جهانبخش بازی فاینورد - آژاکس را به تساوی کشاند

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت‌های جام واگنر مقابل صربستان قرار گرفت و به‌رغم نمایش خوب و رقابتی نزدیک، با حساب سه بر دو مغلوب این تیم شد.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 27 تا 29 مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار می‌شود. شاگردان عطایی روز شنبه در سومین و آخرین مسابقه خود در این دوره از رقابت‌ها از ساعت 18:30 به وقت تهران مقابل آرژانتین قرار خواهند گرفت.

تیم ملی ایران در شروع مسابقه عملکرد خوبی داشت اما در ادامه صربستانی‌ها نمایش بهتری از خود نشان دادند و با نتیجه 25 بر 21 به پیروزی رسیدند. در ست دوم هم ایران بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و محمدجواد معنوی‌نژاد جایگزین امیرحسین اسفندیار شد و توخته هم جای خود را به مجرد داد. در این ست شاگردان عطایی موفق شدند با نتیجه 25 بر 20 صربستان را شکست دهند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی مردان جهان آماده می‌کند، از ساعت 20 امروز (جمعه 28 مرداد) به وقت تهران در دومین مسابقه خود در جام واگنر مقابل تیم ملی صربستان با هدایت ایگور کولاکوویچ قرار گرفت.

هدایت تیم ملی والیبال ایران برعهده بهروز عطایی به عنوان سرمربی است و اکبر محمدی (سرپرست)، علیرضا طلوع‌کیان، عظیم جزیده و احمد لاهوتی (مربیان)، حسین خوریانی (آنالیزور)، رضا قلی‌پور (تراپیست) و یاناس (مربی بدنساز) دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در این مسابقات هستند.

بخوانید:  پیام رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان

رقابت‌های جام واگنر امروز با دیدار تیم‌های لهستان و آرژانتین پیگیری خواهد شد. ملی پوشان کشورمان در نخستین بازی خود با نتیجه 3 بر صفر مغلوب لهستان شدند و آرژانتین هم توانست از سد صربستان عبور کند.

انتهای پیام//