ممنوعیت اشتغال به فعالیت خبرنگاری برای مدیر مسئول متخلف در قزوین


انتهای پیام

 

این مقام قضایی یادآورشد: در خصوص اخبار منتشره در فضای مجازی در خصوص برخورد با خبرنگار ناشر خبر حواشی زمان استقبال وزیر میراث فرهنگی در استان، به استحضار می رساند تاکنون  پرونده ای در این مورد در دادسرا تشکیل نشده است.

حداد افزود: خبرنگاری یک رسالت مقدس جهت ایجاد آگاهی های عمومی و اجتماعی برای اعتلای فرهنگ و هنر و تعالی جامعه است و قطعاً در راستای احیاء حقوق عامه این دادستانی موظف به حفظ امنیت و آرامش عمومی شهروندان در فضای حقیقی و حتی در فضای مجازی است و به همین علت ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه خبرنگاری و تجلیل از خبرنگاران روشن ضمیر و آگاه، قطعاً با متخلفین در این حوزه برخورد لازم را خواهیم داشت.

بخوانید:  اوقات شرعی کرج در ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری استان قزوین؛ حداد در این باره اظهار داشت: با عنایت به رصد فضای مجازی و حسب گزارش های  واصله مبنی بر چندین فقره نشر اکاذیب در فضای مجازی به قصد تشویش اذهان عمومی مدیر مسئول یکی از خبرگزاری های استان تحت تعقیب کیفری قرار گرفت.آیا این خبر مفید بود؟

منبع

ممنوعیت اشتغال به فعالیت خبرنگاری برای مدیر مسئول متخلف در قزوین

وی بیان کرد: قوه قضاییه نهادی است فارغ از بحث های سیاسی و جناحی و اجازه سوء استفاده از این ارگان‌مقدس را به کسی نخواهیم‌ داد و برخورد با مدیر مسئول خاطی ارتباطی به مسائل سیاسی پیش آمده در روزهای اخیر ندارد.