منتخبان مردم به تقویت زیرساخت‌های ورزشی کمک کنند

وی افزود: در شرایطی که دشمنان درصدد ناامید کردن مردم هستند تا مشارکت کمتر شود اما مردم نشان دادند همچنان پای نظام هستند و در بزنگاههای تاریخی مانند انتخابات وارد صحنه شده و دشمن را نا امید می کنند و امروز هم دیدید که این حضور پر رنگ و قابل توجه است. 

منتخبان مردم به تقویت زیرساخت‌های ورزشی کمک کنند

منتخبان مردم به تقویت زیرساخت‌های ورزشی کمک کنند

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ حسین باجیوند رئیس هیئت فوتبال استان قزوین که بهمراه استاندار و جمعی از ورزشکاران مدال آور در دبیرستان استعدادهای درخشان رأی خود را به صندوق انداخت در گفتگو با خبرنگار برنا اظهارداشت: امروز همه ورزشکاران در کنار سایر گروههای جامعه احساس تکلیف کرده و به میدان آمدند تا نشان دهند در تعیین سرنوشت خود حساس هستند و مسئولیت پذیرند. 

باجیوند افزود: شاخص های جامعه ورزشکاران این است که نمایندگان منتخب آنها حتما در میان مردم باشد و توجه به تقویت زیرساخت‌های ورزشی و حمایت از ورزشکاران مدال آور را در اولویت برنامه های خود قرار دهند. 

رئیس هیئت فوتبال استان قزوین یادآورشد: امروز ورزشکاران و مدال آوران در یک حرکت ابتکاری به همراه استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان در شعبه اخذ رای شماره ۱۹۳ در دبیرستان استعدادهای درخشان حضور یافته و رأی خود را به صندوق انداختند تا مجلسی کارآمد و قوی شکل بگیرد. 

انتهای پیاممنبع

وی اظهارداشت: در ورزش استان ظرفیت های زیادی داریم که باید با کمک نمایندگان شکوفا شود و امیدواریم نمایندگان پس از گرفتن رأی هرگز مردم و مطالبات آنها را فراموش نکنند و به تعهدات خود پایبند باشند. 

بخوانید:  کره شمالی پرتاب موشک بالستیک از زیردریایی را آزمایش می‌کند

باجیوند تصریح کرد: امیدواریم با حضور نمایندگانی دلسوز و متخصص و پاکدست شاهد خروج جامعه از مشکلات کنونی باشیم.