منطقه اقتصادی جازموریان ۱۶ سال معطل مانده است

وی ادامه داد: منطقه اقتصادی جازموریان با این حجم از ظرفیت‌ها و فرصت‌های شغلی و تجاری، ۱۶ سال معطل مانده و می‌گویند در دست مطالعه است. تالاب بین‌المللی جازموریان نیز به عنوان بهترین تالاب آب شیرین کشور از سوءتدبیر و سوءمدیریت رنج می‌برد.

به گزارش برنا، خداداد خارایی نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها در نطق پیش از دستور خود در هفتمین اجلاس این شورا، گفت: استان کرمان هر یک از حروف پنج‌گانه‌اش، نشان از جایگاه و ظرفیت‌های آن در زمینه‌های کشاورزی، راه‌آهن، معادن، ارگ‌ها و بناهای تاریخی می‌دهد.

منبع

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها، اظهار داشت: جنوب کرمان بالاترین نرخ رشد جمعیت در استان را دارد اما کمبود پزشک، نبود امکانات و تجهیزات درمانی به ویژه برای بانوان موجب نگرانی مردم این مناطق شده است.

خارایی خاطرنشان کرد: محور مهم قلعه گنج به فنوچ در جنوب کرمان با ۱۷ کیلومتر، دو دولت هشت ساله را تجربه کرد و راه به جایی نبرد.

وی افزود: کرمان، هفتمین استان جوان کشور است که نیاز به حمایت‌های ویژه در بخش تسهیلات به خصوص وام ازدواج و مسکن دارد.

انتهای پیام/

منطقه اقتصادی جازموریان ۱۶ سال معطل مانده است

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها گفت: منطقه اقتصادی جازموریان با این حجم از ظرفیت‌ها و فرصت‌های شغلی و تجاری، ۱۶ سال معطل مانده و می‌گویند در دست مطالعه است. تالاب بین‌المللی جازموریان نیز به عنوان بهترین تالاب آب شیرین کشور از سوءتدبیر و سوءمدیریت رنج می‌برد.

بخوانید:  هیچ معبری در تهران مسدود نیست/ در صورت بروز مشکل با ۱۳۷ تماس بگیرید

|