مهاجرت از ایران، ترفند کلاهبردار میلیاردی

انتهای پیام

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

وی با اشاره به اینکه بلافاصله موضوع توسط کارشناسان سایبری پلیس فتا دنبال شد، افزود: با تلاش و اشرافیت اطلاعاتی کارشناسان پلیس فتا، فرد کلاهبردار کمتر از 24 ساعت شناسایی و به سرعت دستگیر شد.

سرهنگ شاکری با تاکید بر اینکه پلیس فتا سایه سار امنیت در فضای مجازی است، از مردم خواست تا هرگونه مورد مشکوک در فضای مجازی را از طریق پل ارتباطی 096380 مرکز فوریت های سایبری به کارشناسان ما اطلاع داده تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی با بیان اینکه متهم پرونده که به گمان خودش با ساختن مدارکی جعلی می‌تواند پلیس را از مسیر پرونده خارج کند و خودش را بی‌گناه جلوه دهد، تصریح کرد: این فرد در بازجویی فنی پلیس و ارائه مستندات کامل، ناچاراً لب به اعتراف گشود و به بزه خود معترف شد.


|

مهاجرت از ایران، ترفند کلاهبردار میلیاردی

رئیس پلیس فتا خراسان شمالی در پایان توصیه کرد: افرادی که قصد عزیمت به خارج از کشور چه بصورت مسافرت چه جهت اقامت را دارند، می‌بایست از طریق قانونی اقدام نمایند و به تبلیغات منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی اعتماد نکنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، سرهنگ یوسف شاکری با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: یکی از شهروندان بجنوردی با مراجعه به پلیس فتا اعلام کرد قصد مهاجرت از کشور را داشتم و در شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحه‌ای را دیدم که تبلیغاتی را مبنی بر خروج ایرانیان از مرز با کم‌ترین هزینه منتشر کرده بود بر همین اساس با مدیر کانال ارتباط گرفتم و مبلغ یک میلیارد و 63 میلیون ریال برای او واریز کردم ولی متاسفانه دیگر وی جواب تماسم را نمی دهد.


دسته‌ها اخبار سیاسی، اقتصادی، ورزشی، فرهنگی و هنری برنانیور برچسب‌ها