مهم ترین خواسته مردم از بنده تحقق عدالت و آزادی است

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به دیدارهای مردمی خود گفت: مهم ترین خواسته مردم از بنده تحقق عدالت و آزادی است و به دنبال آن، حرکت در مسیر استقلال کشور باید بیش از پیش در آینده رقم بخورد.

زاکانی با اشاره به اینکه راه شهید رئیسی باید ادامه پیدا کند اظهار کرد: رئیس جمهور شهید در اوج خدمت و خدمت گذاری به شهادت رسید. برنامه های من در جهت استمرار این جهت گیری در کشور و استیفای حقوق ملت در ابعاد مختلف است.

زاکانی: مهم ترین خواسته مردم از بنده تحقق عدالت و آزادی است

پایان پیام/منبع

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه باید کشور در ابعاد مختلف پیشرفته و آباد شود، گفت: خطاب به مردم می‌گویم، آن دستِ خدایی که عیان و نمایان می‌شود شما مردم هستید، شما باید در پای صندوق های رأی یک حماسه خلق کنید و تحقق آن حماسه در جهت عینیت بخشیدن در جامعه و گشایش زندگی و پیشرفت و آبادانی ثمر بخش باشد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، علیرضا زاکانی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز (پنجشنبه، 24 خرداد) در حاشیه سفر استانی خود به قم با اساتید حوزه و دانشگاه و نخبگان دیدار کرد.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به دیدارهای مردمی خود گفت: مهم ترین خواسته مردم از بنده تحقق عدالت و آزادی است و به دنبال آن، حرکت در مسیر استقلال کشور باید بیش از پیش در آینده رقم بخورد.این درحالیست که سفره مردم تنگ شده ،بنابراین باید گره گشایی ایجاد شود تا از این طریق به معیشت و زندگی مردم کمک کنیم.

بخوانید:  هرگونه حمله به رفح برای روند مذاکرات جاری بین حماس و اسرائیل مخرب خواهد بود