موردی برای جشن گرفتن نبود/ به داوران اعتماد کنیم

مورایس گفت: در این بازی هم ما و حریف هم اعتراض داشتیم؛ همانطور که ما اشتباه داریم داور هم می‌تواند اشتباه داشته باشد. به هر حال باید به داور کمک کنیم تا بهتر و بهتر شوند. در هر صورت به داور تبریک می‌گویم چون قضاوت آسانی نبود. باید یک باور را همگی داشته باشیم تا داوری در آینده در ایران بهتر شود، ما باید به داوران اعتماد کنیم، چون آنها می‌خواهند به بهترین شکل کارشان را انجام دهند. اگر این کاری که داوران انجام می‌دهند بهترین عملکردشان باشند، من آن را می‌پذیرم و به آنها تبریک می‌گویم.

مورایس همچنین در پاسخ به این پرسش که سپاهان در جام حذفی ۴ گل دریافت کرد و امروز این


آیا این خبر مفید بود؟

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، ژوزه مورایس در نشست خبری پس از دیدار پرسپولیس و سپاهان اصفهان که با برتری یک بر صفر طلایی‌پوشان همراه بود، اظهار داشت: بازی زیبایی را شاهد بودید که  توانستیم در این بازی دو گل بزنیم و البته یکی از این گل‌ها توسط داوران آفساید اعلام شد. مقابل تیم خوبی قرار گرفتیم، تیمی که بازیکنان، کادر فنی و سازماندهی خوب دارد و امروز بازی سختی داشتیم.

منبع

وی افزود: باید به روند خودمان تا پایان لیگ ادامه دهیم. زمانی من این شادی را با هواداران سهیم می‌شوم که قهرمان لیگ شویم.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


|

مورایس: موردی برای جشن گرفتن نبود/ به داوران اعتماد کنیم

سرمربی سپاهان در پاسخ به اینکه آیا سپاهان را قهرمان این فصل لیگ می داند یا خیر، خاطرنشان کرد: نمی‌توانیم چنین نظری داشته باشیم. هر بازی داستان خودش را دارد؛ تا پایان فصل هفت بازی و 21 امتیاز باقی مانده است. اگر این روند را تا انتها ادامه دهیم ، می‌توانیم جشن بگیریم. امروز هواداران ما خوشحال بودند، اما قهرمانی زمانی پیش می‌آید که در بازی‌های پیش رو هم امتیازات را به دست بیاوریم. این بازی، برد مقابل یک حریف مستقیم‌مان بود که کیفیت خوبی هم داشتند.

سرمربی سپاهان در ارتباط با داوری پیام حیدری نیز اضافه کرد: برای داور هم بازی سختی بود. هر سوتی که داور می‌زد بحثی روی نیمکت بود و بازیکنان به سمت او می‌رفتند و این موضوع باعث عدم تمرکز داور می‌شد. داور در این شرایط تنها می‌ماند و VAR هم ندارد و قضاوت در چنین بازی‌های بسیار سخت است. در جام حذفی هم داور علیه ما سوت زد و امروز هم مثل گلی که زدیم سوت‌هایی علیه ما زده شد. بازی سختی بود، ولی در نهایت بازی را بردیم.

وی با اشاره به حضور هواداران سپاهانی در ورزشگاه آزادی گفت: از بودن و حمایتی که از ابتدا تا انتها از تیم ما داشتم خوشحالم. متوجه شدم برخی بازیکنان می‌خواستند من را به سمت هواداران دعوت کنند تا من با هواداران این برد را جشن بگیرم، باید بگویم چیزی برای جشن گرفتن در این مسابقه نداشتم، چرا که این مسابقه هم یک بازی معمولی همانند سایر بازی‌ها بود. در خانه حریف بودیم و خواستم به حریف احترام بگذارم.

بخوانید:  برگزیدگان جشنواره تئاتر سودای عشق شناخته شدند

نیست بازی کردند، تاکید کرد: در بازی که در جام حذفی داشتیم اتفاقاتی افتاد که بازیکنانم عملکرد خودشان را نداشتند و مسئولیت آن نتیجه با من بود. آن بازی 120 دقیقه طول کشید و نمی‌توانم بگویم خوب بازی کردیم. در 90 دقیقه بازی 2 – 2 بود و پنالتی هم برای حریف گرفته شد، اما در وقت اضافه دو گل خوردیم و شرایط نمی‌توانست برای ما عادی باشد. در هر صورت می‌پذیریم و برای آینده از آن یاد می‌گیریم. همیشه گفتم دلیل بودن‌مان این است که امروز خوشحال باشیم و برای بهتر شدن در فردا زندگی کنیم. به اتفاقات به چشم یادگیری نگاه می‌کنیم. امروز توانستیم بازی متفاوتی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید هنوز وضعیت قهرمانی مشخص نیست و ۲۱ امتیاز دیگر باقی مانده است و در زمان قهرمانی در شادی هواداران شرکت خواهم کرد.