می‌توانیم با وحدت و همدلی فجرها بسازیم

دهه فجر یادآور قیام قهرمانانه ملت رشید ایران اسلامی برای اقامه حکومت اسلامی و آزادی از بند اسارت شرق و غرب و حرکت در مسیر رشد و اعتلای انسانی و برقراری عدالت در تمامی شئون آن می‌باشد. 

بیستم بهمن ماه ۱۴۰۱ 

می‌توانیم با وحدت وهمدلی فجرها بسازیم و برمشکلات فائق آییم؛ امام امت و رهبری عزیز انقلاب تکیه گاه اصلی ایستادگی و پایداری و بالندگی یک کشور را رهین همت و حمیت و حفظ مردم می‌دانند و نیک می‌دانیم هرگز بدون تشکیل امت واحده، جامعه اسلامی مقتدر و تمدن بزرگ اسلامی شکل نمی‌گیرد. 

احزاب و تشکل‌های سیاسی عضو جبهه پیشرفت،رفاه و عدالت از ملت شجاع آگاه و نسل همراه و جوان کشور انتظار دارد پاسدار خون جوانان و عزیزانی باشند که آزادی و استقلال را با خونشان احیا و هویت بخشیدند، و با حضور گسترده و یکپارچه درصفوف به هم فشرده راهپیمایی و همایش بزرگ ملت ایران در ۲۲ بهمن‌ماه بصیرت، اتحاد، همدلی و استقامت خود را در مقابل چشمان همه مردم دنیا به نمایش بگذارند و به تمامی مردم دنیا اعلام نمایند راه امام وانقلاب را با رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) با اقتدار ادامه خواهند داد. 

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: 

چهل و چهارمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در حالی آغاز گردید که با اندک نگاهی منصفانه می‌توان ضمن برشماری دستاوردهای بزرگ انقلاب به کمبودها و معضلات ناشی از برخی ناکارآمدی‌ها و اشکالات دستگاه‌های اجرایی کشور نیز اشاره داشت که باعث آزردگی خاطر مردم عزیز ودلسوزان انقلاب گردیده است.

بخوانید:  ۵ راه برای نجات دادن خودرو از گرمای آفتاب +تصاویر
 

به گزارش خبرگزاری برنا، جبهه پیشرفت رفاه و عدالت به مناسبت چهل و چهارمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای را صادر کرد. 


آیا این خبر مفید بود؟

ضمن دستاوردهای گسترده در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی،اقتصادی، علمی، صنعتی، کشاورزی و فنآوری‌های نوین انتظار مردم جهش واقعی اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی و تنگناهای زندگی و ایجاد رفاه نسبی و شایسته مردم عزیزمان درتمامی شئون زندگی آنان است. 

در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب گرامی می‌داریم یاد و خاطره همه آنانی که در راه اعتلای انقلاب و اسلام از جان شیرین گذشتند تا نهال این شجره طیبه، چهارمین دهه حضور خود را جشن بگیرد تا ما بمانیم و راه آنان را ادامه دهیم و نگذاریم کشور به دست نااهلان بیفتد. 

جبهه پیشرفت رفاه و عدالت

در این سال‌های بعد از پیروزی انقلاب دشمنان قسم خورده، انواع توطئه‌ها ودسیسه‌ها رابرای به زانو در آوردن مردم ما طراحی و انجام دادند. 

والفجر ولیال عشر 

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

به امید روزهای پرامید برای ایران اسلامی 

جنگ تحمیلی تمام عیار ۸ ساله رژیم بعثی صدام با حمایت ابر قدرتها وقدرت‌های جهانی، تحریم‌های گسترده در تمامی زمینه‌های مختلف، کودتاهای نظامی، ترورهای ناجوانمردانه منافقین ودعیادی خائن آنان و به شهادت رساندن بهترین فرزندان این کشور در هفتم تیر (دفترحزب جمهوری اسلامی) و هشتم شهریور (دفترریاست جمهوری) و …اما با رهبری‌های حکیمانه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بصیرت و استقامت آحاد ملت، نهال نوپای انقلاب و جمهوری اسلامی به درخت تنومندی تبدیل شده است که مایه امید مظلومان و آزادگان سراسر عالم شده است. 

بخوانید:  تاکید بر تزریق دز چهارم واکسن کرونا و آنفولانزا برای بیماران قلبی و عروقی

باید یاد و خاطره امام راحل (ره) و همه شهدای عزیز دوران انقلاب و جنگ تحمیلی را گرامی بداریم و رهرو اندیشه و راه پرفروغ امام در همراهی و حفظ مردم باشیم. 

صلوات و درود خدا و ملائکه الهی بر ارواح ملکوتی امام راحل (ره) وشهدای راه فضیلت و آزادی و بر جانبازان سرافراز این مرز و بوم و تواضع و فروتنی در مقابل خانواده‌های صبور آنان. 

انتهای پیام/