می‌جنگیم تا به فینال برسیم/ لیگ امسال کم پدیده ندارد

منبع

سرمربی سایپا در خصوص شانس فینالیست شدن‌شان گفت: همه تلاش ما این است جایگاه خوبی را کسب کنیم ولی این را در نظر بگیرید که تیم ما یک تیم جوان و کم تجربه است اما همه ما می جنگیم تا بتوانیم بهترین رتبه را در این دوره از مسابقات به دست بیاوریم.

مریم هاشمی با بیان اینکه لیگ امسال پدیده‌های خوبی را به والیبال زنان ایران معرفی کرده است، عنوان کرد: امسال لیگ پویایی داریم و شک ندارم بعد از پایان لیگ نفرات جدیدی به تیم ملی معرفی خواهند شد ولی من در این زمینه می خواهم به تعدادی از بازیکنان تیم خودمان اشاره کنم که واقعا از پدیده‌های لیگ امسال به شمار می‌روند مانند درسا فلاح که پاسور ماست و فقط 15 سال سن دارد، شقایق خانی و کیمیا کیانی که همه آنها آینده بسیار روشنی را دارند.

مریم هاشمی، سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص شرایط نارنجی پوشان برای شرکت در مرحله پلی‌آف مسابقات لیگ اظهار داشت: خوشبختانه امسال کل تیم را تغییر دادیم، همه بازیکنان ما اکثر از رده نوجوانان و جوانان هستند ولی با این حال بسیار خوب بازی می‌کنند و تا به امروز هم خوب ظاهر شدند. مطمئنا تا مرحله پلی آف نیز این شرایط را بهتر خواهیم کرد چرا که هم برنامه متفاوتی داریم و هم تمریناتمان را جدی‌تر پیگیری می‌کنیم. فعلا همه بازی های رفت را برنده شدیم و تلاش خواهیم کرد در بازی های برگشت نیز به همین منوال ظاهر شویم.

بخوانید:  مدیر جدید امور آب و فاضلاب بندرلنگه معرفی شد


سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا گفت: می‌جنگیم تا به فینال مسابقات راه پیدا کنیم.


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

مریم هاشمی: می‌جنگیم تا به فینال برسیم/ لیگ امسال کم پدیده ندارد

انتهای پیام//


هاشمی در پایان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید در صورت صعود به فینال مقابل چه تیمی بازی خواهید کرد؟ گفت: من فکر می کنم تیم پیکان و سریک جزو تیم هایی باشند که بتوانند تا فینال بالا بیایند.

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی