می‌خواهیم با اقتدار جام ملت‌های آسیا را فتح کنیم

شهاب سفال‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در خصوص اردوهای برگزار شده برای آمادگی تیم ملی گفت: بعد از ۳۵ روز اردوی سخت که از قبل از عید شروع شد و بچه‌ها فشار سختی تحمل کردند حالا آماده جام ملت‌ها هستیم. در تورنمنت ویتنام هم همه بازیکنان تلاش کردند تا بهترین عملکردشان را نشان دهند و نمایش خوبی در آن جام داشتیم.

مربی تیم ملی در مورد پیشرفت نسل فعلی نسبت به تیم ملی دوره قبل جام ملت‌ها توضیح داد: قطعا در این دو سال پیشرفت‌های زیادی را بین بازیکنان شاهد بوده‌ایم. نفرات زیادی به جمع ما اضافه و برخی خارج شده‌اند. حتی برخی هم برگشته‌اند. درس گرفتن از اشتباهات و تقویت نقاط ضعف و قوت، ماحصل این اردوها است. امیدواریم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

وی افزود: ماحصل تمام این ۳۵ روز را درجلسه آخر دیدیم که شور و نشاط و در عین حال جدیت وجود داشت. بازیکنان‌مان عزم ویژه‌ای داشتند و باعث شده تا مصمم باشیم در مسابقات آسیایی با آمادگی بالا شرکت کنیم. تدابیر تاکتیکی خوبی برای این مسابقات داریم. می‌خواهیم حضوری عالی داشته باشم و با اقتدار جام را بگیرم.

انتهای پیام/منبع

سفال‌منش در پایان گفت: صددرصد به مردم قول شادی می‌دهیم و امیدواریم با قهرمانی، دل آنها را شاد کنیم. تنها به جام فکر می‌کنیم و در ذهن‌مان چیزی جز موفقیت نیست.